AAA AUTO: více než stovka za akcii!

V sobotu přinesl server motejlek.com zlomovou zprávu. Většinový vlastník a zakladatel AAA AUTO Anthony Denny konečně po dlouhém hledání našel kupce, který mu nabídl cenu podle jeho představ. Dnes motejlek.com na facebookovském profilu přinesl další informaci.

Britský zájemce je zřejmě ochoten zaplatit více než sto korun za akcii největšího středoevropského autobazaru. Tuto informaci potvrdil i jiný nezavislý a důvěryhodný zdroj.

Konec konců při ročním zisku na akcii kolem 10 Kč je i tak ukazatel P/E na solidních cca 10. Akcionáře „Áček“ tedy zřejmě čekají hody. Lze predikovat, že zítra se při obchodování na RM-Systému strhne bitka. Akcie AAA AUTO totiž v pátek uzavřely na ceně 47 Kč. Ty, kteří loni Dennymu „pustili“ akcie za necelých 24 Kč můžeme jenom litovat.

Upozornění k CFD: Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 51 až 77 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

© 2024 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang