Kurz finančního přežití aneb finanční gramotnost jinak a prakticky

kurz-financniho-preziti

Pozor! Odstoupením jednoho z účastníků se uvolnilo poslední místo, které je možnost vydražit zde a to do středy 1.9.2016.

Pro některé z nás to KONEČNĚ přišlo. Podlehl jsem tlaku okolí a rozhodl se uspořádat speciální školení na téma finanční gramotnosti pro vybranou hrstku zájemců. Počet míst je omezen na 20, protože při větším počtu již nejsem schopen jít do větší hloubky a řešit věci individuálně.

Celou akcí vás budu provázet pravděpodobně jen já. Program semináře:

  • Neděle: 16-18 příjezd, 8-21 první nedělní blok
  • Pondělí: 9-12 první pondělní blok, 14-17 druhý pondělní blok
  • Úterý: 9-12 první úterní blok, 13-15 druhý úterní blok
  • Místo: Někde mezi Libercem a Tanvaldem – bude sděleno účastníkům
  • Termín: neděle 18.9. – úterý 20.9.2016 
  • Cena za osobu: 5.999 Kč
  • V ceně je zahrnuto ubytování, strava těla i ducha

A samozřejmě nebude chybět ani wellness. Čeká nás dohromady 5 bloků, z nichž doufám nevzniknou další bloky. Pomocí her a diskusních skupin si v relativně krátkém čase několika dnů vyzkoušíme, jak doopravdy fungujeme s penězi, co nás brzdí či kde bychom naopak přibrzdit měli. Hravou formou se o sobě dozvíme věci, které budeme schopni zapojit do reálného života.

Po přihlášení budete kontaktování jednoduchým dotazníkem, díky kterému se částečně zapojíte do akce už v jejích přípravách. Protože se budu snažit, abychom si všichni odnesli co nejvíce vhodné pro nás, je připravena základní kostra, která se finálně dotvoří právě podle skupiny účastníků. 

Co vám mohu slíbit?

Uvidíte naprosto odlišný přístup k investicím a financím obecně, než jaký je nám masově vtloukán. Podíváme se na příčiny, důsledky, nad kterými mnohdy v reálném životě nemáme čas se zamyslet a proto si je ani nedáváme do souvislostí. 

Co vám nemohu slíbit?

Že se u vás něco změní. Protože pokud nebudete chtít vy, nepohne s tím nikdo ani párem volů. A já na to budu sám 😉 Mohu se snažit, ale bude to na vás.  

Proč je cena stanovena právě v této výši?

Celá akce je koncipována tak, aby si na sebe v první řadě vydělala. Dále musí vydělat ještě na jednu věc a tou je ohřívací výdejní pult, který bude určen pro chráněnou dílnu gastronomie MCU Koloseum o.p.s. Liberec. Díky tomuto zařízení bude možnost navýšit kapacitu obsloužených klientů. V chráněné dílně pracují lidé, kteří neměli to štěstí co my, „zdraví,“ ale zároveň jen nesedí doma a nelitují se, ale snaží se být prospěšní. 

A to je i jeden z cílů akce – být prospěšný. Já (jeden) se budu snažit být prospěšný účastníkům. Účastníci (cca 20 lidí) díky platbě za kurz budou prospěšní handicapovaným z chráněné gastrodílny, protože jim zajistí dovybavení kuchyně. No a lidé z chráněné gastrodílny budou prospěšní všem svým strávníkům (což je měsíčně okolo 5.000 strávníků). Naše první lekce v investicích – multiplikace.

Pokud jste dočetli až sem a jste přesvědčeni, že akce bude právě pro vás, přihlaste se zde.

Z přihlášených, nejdéle do středy 24.8. do 21:00 byli vylosování účastníci.Poslední místa budou dražena na aukčním portále www.auktiva.cz, takže pokud se nepodaří napoprvé, máte druhou šanci v aukci.

© 2023 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang