Moje senzační kuchyň

moje-senzacni-kuchyn-2

Hodně žen – hospodyňek, a je jedno, jestli jsou mladší nebo starší, stráví velkou část svého času v kuchyni. Každá z nás chce mít svou kuchyň velmi pěknou a hlavně praktickou.

Pokud je zařízení v kuchyni už starší a víte o jejich nedostatcích, začnete uvažovat, jak více ušetřit. Ne na jídle, ale třeba u výměny starého kohoutku nad kuchyňským dřezem, který by se dal vyměnit za za pákovou baterii. A co myčka? Ano, je to větší počáteční  investice, ale ta se za celkem krátký čas vrátí. Ať už formou ušetřené vody nebo vašeho času. I to však nemusí stačit.

Pokud se budete pouštět do rekonstrukce kuchyně, možná, že ve většině případů se budete muset přizpůsobit svým finančním možnostem nebo si vzít půjčku. To podle toho, jak jste náročná a jak rekonstrukce bude rozsáhlá.

Co vám ulehčí práci v kuchyni

  • kvalitní osvětlení, hlavně nad kuchyňskou deskou
  • police na ukládání nádobí
  • pákové baterie, které šetří vodu
  • myčka
  • praktická kombinace varných desek na plynu s indukcí – zde si můžete zvolit možnost zdroje tepla podle připravovaného pokrmu. Tím značně ušetříte energii.
  • úsporné elektrospotřebiče, hlavně chladnička s mrazničkou  (s energetickými štítky A+, A++, A+++)
  • digestoř v novém designu
  • dlažba nebo teplá krytina, která se lehce bude udržovat

Kouzlo interiéru vaší nové kuchyně může být například i v tom, že dáte prostor vyniknout přírodním materiálům, které mohou být vyrobeny nejmodernější technologií. Máte možnost si nechat udělat na rekonstrukci kompletní návrh společně i s realizací.

Tak budete mít o své vysněné kuchyni  dopředu i rozpočet a můžete začít vybavovat výhodnou půjčku s malým úrokem a splátkou takovou, která vás nezatíží. Půjčku na rekonstrukci můžete získat bankovní, nebankovní, i v hotovosti. Na některé rekonstrukce v bytových a rodinných domech je možné získat u stavebního spoření státní podporu.

Upozornění k CFD: Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 73 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

© 2024 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang