Možnosti hypotéky u ČSOB

Máte čerstvě po studiích a bydlíte v podnájmech, ale rádi byste konečně investovali peníze do vlastního bydlení? Nebo se chystáte stavět rodinný domek pro svoji rozrůstající se rodinu? Nebo prostě chcete investovat do svého bydlení a poohlížíte se po možných hypotečních úvěrech na trhu bankovního sektoru?

Ať už tak či onak, dnes jsme pro vás připravili stručný článek představující základní parametry a benefity hypotéky od ČSOB.

Peníze u ČSOB můžete použít na nákup, stavbu i rekonstrukci nemovitosti. Výhodou je, že ručit můžete i jinou než pořizovanou nemovitostí, pokud bude uznána bankou za vhodnou.

Mezi hlavní parametry hypotéky od ČSOB patří:

  • výše úvěru až 10 000 000 Kč
  • splatnost od 5 do 30 let
  • výhodnější úroková sazba pro klienty, kteří využívají běžný účet ČSOB nebo životní pojištění od ČSOB Pojišťovny
  • možnost získat nabídku hypotéky po telefonu, online nebo na pobočce
  • banka zajistí odhad nemovitosti i výpis z katastru

ČSOB nabízí výhodnou úrokovou sazbu, podobně jako například Air Bank. U ČSOB je také možné nakoupit státní dluhopisy.

Kromě klasické hypotéky ČSOB si lze u této banky sjednat například také americkou hypotéku nebo refinancování nevýhodných hypotečních úvěrů sjednaných v minulosti.

Upozornění k CFD: Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 51 až 76 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

© 2024 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang