Chcete aby váš blog někdo četl?

Když jsme před rokem začali prvně pracovat na tomto webu, řekli jsme si, že se bude od ostatních finančních a investičních serverů v ČR na první pohled odlišovat. Věděli jsme, že by měl být postaven na kvalitním obsahu – článcích – které bude tvořit naše malá leč progresivní redakce. Ale ve skutečnosti se jedná především o komunitní portál, který je postaven pro lidi, stojí na lidech, tedy komunitě, a je komunitou také spolubudován. I z toho důvodu je server velmi úzce propojen se sociálními sítěmi.

Pro aktivnější zájemce o problematiku je tento web uzpůsoben tak, aby si zde uživatelé mohli během pouhé minuty založit vlastní blog a publikovat svoje myšlenky, nápady, investiční tipy či zkušenosti. S našim skromným přispěním tak chceme pomoci vybudovat komunitu finančních a investičních bloggerů. 

Proč tedy psát blog na IP? Na prvním místě je to určeno pro lidi, kteří mají přirozenou potřebu věci sdělovat a pomáhat druhým. Dále je zde několik praktických důvodů. Tak například založení blogu trvá skutečně pouze vteřiny. Máte k dispozici profesionální platformu a nemusíte se starat o nic jiného, než právě o vyjadřování vašich myšlenek. Stejně tak máte velkou výhodu v tom, že vám návštěvnost vašeho blogu v podstatě okamžitě „dodáme“. 

© 2022 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang