Skupina WSM expanduje: Ovládla dodavatele likvidity pro forexové obchodníky i obchodní platformu VT Systems

Jiří Kubíček, mezinárodní podnikatel a hlavní investor do řady celosvětově uznávaných firem, strategicky investuje do systémů a technologií pro elektronické obchodování.

Smyslem řady nových investic je využití aktuálních příležitostí na trhu. Jeho společnost GCM Prime se sídlem v Londýně, která podléhá regulaci úřadu FCA a je poskytovatelem likvidity pro FX a CFD kontrakty, pokračuje v náboru dalších odborníků s cílem získat co největší tržní podíl na trhu s prémiovými finančními produkty, kde řada služeb chybí.

Společnost GCM Prime nejnověji koupila firmu zabývající se institucionálními CMS službami a posílila tak svou přední pozici v oblasti kapitálových nástrojů Tier 2.

Kubíčkova technologická společnost VT Systems, která má vývojářské týmy v New Yorku a St. Petersburgu a kterou tento investor koupil v roce 2015, provedla řadu transformačních kroků tak, aby byla konkurenceschopná jak v oblasti maloobchodních, tak institucionálních platforem a ve čtvrtém čtvrtletí roku 2016 firma hodlá představit nové produkty.

Upozornění k CFD: Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 73 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

© 2024 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang