Vaření s Googlem

Jestliže existuje něco, co tvoří opravdu velkou část vyhledávání a to ve všech zemích světa, pak jsou to recepty. Právě ty nejlepší recepty nabízí vyhledávač Google. Přinese vám velkou spoustu nejen tradičních ale hlavně exotických variací pokrmů. Není se tedy čemu divit, že vaření zavítalo i na domácí zařízení a dokáže nabídnout více než 5 miliónů receptů, které jsou ověřené.
img_a337525_w1703_t1550598088-5545233

Google tyto recepty připravil ve spolupráci se společnostmi, jako jsou například The New York Times nebo Bon Appetit, ale i dalšími. Celá databáze obsahuje opravdu více než 5 miliónů receptů a kromě toho nabízí dokonce i postupy s výsledky, které jsou rozhodně zaručeny.

A jak že vlastně vaření s vyhledávačem Google funguje?

Prvním krokem je, abyste si vůbec vyhledali nějaký recept, podle kterého byste rádi něco dobrého uvařili. Pomocí Google Assistant můžete jednoduše vyhledat nějaký recept, který se vám nejvíce líbí. Poté stačí už jen zmáčknout tlačítko, na kterém je uvedeno: Sent Google Home. Díky tomu se recept odešle do vašeho mobilního zařízení.

Jakmile jste připraveni pustit se do vaření, stačí už jen zmáčknout tlačítko Ok.
img_a337525_w1703_t1550598097-5921655

V danou chvíli vás Google provede celým receptem a to krok po kroku. Pokud bude potřeba, je možné nechat si krok zopakovat.

Je možné zvolit si možnost receptů pomocí věty: Ok, let‘s make macaroons. V této chvíli se vám zobrazí recept na ty nejlepší makaróny. Slovo makaróny je možné obměnit a to podle toho, co byste rádi vařili.

Podle zdrojů by se tato funkce měla objevit v domácích zařízeních během několika týdnů. Je ale jisté, že Google již pracuje na spoustě vylepšení, která by ze zařízení domácích měla vytvořit ideálního pomocníka, který zvládne prostě cokoliv. Nová funkce, která se zabývá vařením, je toho důkazem. Otázkou ale zůstává, co nám do budoucna ještě samotný Google přinese a hlavně představí. Nechme se tedy překvapit.

© 2021 vPenize.cz | Nakódoval Leoš Lang