Vše pro spokojenost

pujcka-2

Lidé si u banky zažádají o půjčku a mají pocit, že se nemůže stát, aby se svých peněz nedočkali. Skutečnost je však mnohdy úplně jiná. Ne vždy je totiž půjčka poskytnuta. Banky jsou velice přísné a svoje žadatele pečlivě kontrolují. Když se jim něco nezdá, půjčku zkrátka neposkytnou. Řešením proto může být úvěr u nebankovní společnosti.

Častým důvodem pro zamítnutí žádosti o půjčku je nedostatečný příjem. Naštěstí existují půjčky bez doložení příjmů, o něž mohou žádat například i nezaměstnaní.

TIP: Jak investovat peníze do podílových fondů? S tím poradí tento článek od Vpenize.cz

Půjčte si na tom správném místě

Proč byste se měli obracet na banky, když existuje mnoho nebankovních společností, na které se můžete bez obav spolehnout? Nebankovní společnosti nemají tak přísné podmínky, a proto rády půjčí i lidem, kteří by se jinak půjčky u banky nedočkali, což je samozřejmě velkou výhodou. Je ovšem dobré myslet na to, že i nebankovní půjčky chtějí mít její poskytovatelé jistotu, že se jim jejich peníze vrátí.

img_a286826_w2210_t1496929778-9049623

Podmínky nebankovních půjček

I nebankovní společnosti mají určité podmínky, na které by se nemělo zapomínat. Někdy je například nutné, aby se žadatel zaručil nemovitostí. Když ovšem tento krok udělá, tak si může být jistý tím, že se svých peněz dočká poměrně rychle.

V každém případě je před sjednáním nebankovní půjčky nutné vědět, že svůj závazek budete schopni splácet.

© 2023 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang