Živý obchod – verikální put spread

Na stránkách projektu www.opcestrategie.com prezentuji obchody s reálnými penězi. Veškeré vstupy jsou na základě opční strategie, kterou nazývám VPS (vertical put spread). Základní stavební prvek je put spread, který vypisuju s pomocí volume profilu, intermarket analýzy a indexu VIX. Skloubení těchto nástrojů mi dává řadu výhod a strategie má vysoké % úspěšnosti.

Dnes po zasedání amerického FEDu přišel obchodní signál a vypsal jsem spread na cenách 202.5/200.5, obchod exspiruje příští pátek a slibuje zajímavé zhodnocení. 

Pochopení principů Vám může přinést velmi zajímavý a stabilní příjem. U PC není třeba trávit hodiny času. Pravidelná údržba je v řádech minut každý den. Doporučuji si stáhnout ebook a začít pravidelně sledovat obchody. Ať se daří. 

Upozornění k CFD: Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 73 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

© 2024 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang