Hypotéka klepe na dveře

hypoteka-klepe-na-dvere-2

V souboji o nej hypotéku se na první příčce umístila Unicredit Bank hypotéka, která nabízí krásný úrok 2,29 % a splatnost od 60 do 360 měsíců. Nasadila pěkně nízkou laťku a pokud ostatní společnosti nepodají tento nebo nižší výkon, má právě tato banka nakročeno k úspěšnému roku.

Na druhém místě se umístila hypotéka České spořitelny, která nabízí hypotéky od 300 000 korun do 25 000 000 korun. Stává se tak naprostým rekordmanem, pokud jde o výši poskytnuté částky.

Spodní příčky poté obsadila Moneta Money Bank, Česká spořitelna s business hypotékou a Wüstenrot.

Výhodnost hypotéky pochopitelně závisí především na situaci konkrétního klienta. Je určitě dobré popřemýšlet, jestli za to daná nemovitost stojí. Určitě se přesvědčte, že nemovitost využijete skutečně na 100 %. Není třeba si kupovat velký a rozsáhlý palác, pokud budete žít ve třech místnostech a zbytek bude sloužit jako občasná noclehárna pro prach a pavouky.

Také je důležité se ujistit, že budete mít jistý a stálý přísun financí. Pokud jste v tíživé situaci a v práci to vypadá, že vás brzy vyhodí, určitě není zrovna moudré zatajovat takovou informaci poskytovateli hypotéky. Nic netajte a nespoléhejte se na náhodu, nechte si raději poradit odborníky.

A pokud se stane, že vám hypotéka nebude poskytnuta, zkuste pár měsíců nebo třeba i rok počkat. Možná se objeví něco lepšího, nebo vyhrajete pár miliónů a hypotéka ani nebude třeba.

TIP: Zde se člověk dozví, jak se stát rentiérem.

Upozornění k CFD: Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 73 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

© 2024 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang