Půjčky bez registru – na splátky

Osobní půjčky na splátky bez registru se používají na pokrytí velkých výdajů jako jsou rekonstrukce domů nebo bytů, pořízení vybavení do bytu a také pro události jako svatby a pohřby. Lze je však použít i na pokrytí věcí, které mohou být o něco méně nákladné, jen na ně nemá zájemce o úvěr peníze.

Půjčka na splátky bez registru znamená šanci pro žadatele, jejichž jméno figuruje v registru dlužníků. U bankovních institucí takový klient obvykle úvěr nezíská. Není zpravidla reálné ani nakupovat na splátky. Úvěrové společnosti si uvědomují riziko a získat tak telefon na splátky pro dlužníky je touto cestou prakticky vyloučené.

Méně bonitním žadatelům nabízejí půjčky spíše nebankovní poskytovatelé. Nebankovní společnosti nabízejí půjčky bez registru a potvrzení příjmu online i půjčky bez doložení příjmu a registru na ruku. Existují také půjčky pro důchodce.

Mikropůjčka bez registru

Mnoho poskytovatelů rychlých půjček bez registru nabízí částky, které začínají přibližně na 50 000 Kč. To však není ideální pro někoho, kdo si potřebuje půjčit podstatně méně, protože ho to nutí žádat o více peněz, než kolik bude skutečně potřebovat. To ve výsledku znamená vyšší měsíční splátky a úroky.

Pro takové situace lze dohledat na internetu desítky poskytovatelů půjčky na splátky bez registru, kteří umožňují žádat o mikropůjčku již od 1 000 Kč. Často jde o jednoduché a rychlé nonstop půjčky do výplaty.

Při hodnocení půjčky na splátky bez registru je potřeba zaměřit se na tyto klíčové faktory:

 • úrokové sazby
 • poplatky
 • výše půjčky
 • délka nabízené doby splatnosti

Dále je vhodné zohlednit vlastnosti půjčky bez registru, včetně způsobu rozdělování finančních prostředků či slev při včasném splácení. Podstatný je i zákaznický servis a rychlost s jakou lze finanční prostředky získat.

Půjčka bez registru ihned

Vyřídit půjčku na splátky bez registru je možné téměř ihned. Většina nebankovních poskytovatelů funguje přes internet a peníze posílá na bankovní účet žadatele ihned po schválení.

Pokud je půjčka bez registru ihned schválena, může mít žadatel peníze na účtu již do několika minut. Záleží na bance poskytovatele a žadatele. V případě velkých bankovních institucí probíhá přesun peněz téměř okamžitě.

Půjčka online bez registru

Vyřízení půjčky online bez registru probíhá přes jednoduchý internetový formulář. Žadatel zadá své základní údaje a požadovanou výši půjčky a odešle formulář ke schválení. Odpověď přichází obvykle v řádu několika minut.

Po schválení půjčky na splátky bez registru je třeba dohodnout detaily půjčky a pročíst smlouvu. Pak už nic nebrání odeslání peněz na účet žadatele. V případě půjčky bez doložení příjmu a registru na ruku trvá vyřízení o něco déle, obvykle jde o několik dní.

Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu

Nebankovní dlouhodobá půjčka bez registru a doložení příjmu je šance pro dlužníky se zápisem v registru, kteří navíc nedokážou doložit pravidelný příjem. Taková půjčka na splátky bez registru sebou nese velké riziko pro věřitele.

Nebankovní poskytovatelé půjček na splátky bez registru a doložení příjmu proto navyšují úroky tak, aby riziko kompenzovali. Proto jsou tyto půjčky extrémně nevýhodné, ať už se jedná o půjčky online bez registru nebo půjčky bez registru na ruku.

Půjčky bez registru – šance získat úvěr

Není žádnou novinkou, že špatná situace s úvěrovými registry snižuje šance získat finanční prostředky nebo je získat za lepších podmínek. Úvěrové registry ještě více komplikují už tak složitý proces získání půjčky.

To může být velmi nepříjemné, zejména když člověk nutně potřebuje peníze na zvládnutí naléhavých situací. I když člověk bude mít štěstí a financování získá, úrokové sazby mohou být vysoké a doba splácení krátká.

Také pro zájemce o půjčku bez registru ovšem existují dobré zprávy. Některé společnosti nabízejí nouzové nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy také lidem, kteří mají problémy s bonitou. Existují dokonce i prověřené půjčky ze soukromých zdrojů.

Nebankovní půjčka bez registru a SOLUSU

SOLUS je zájmové sdružení právnických osob, provozující registry klientských informací, někdy nepřesně nazývané jako registry dlužníků. Pokud je jméno žadatele o půjčku na seznamu SOLUSU, znamená to obvykle problém. Jedním z řešení je nebankovní půjčka bez registru a SOLUSU od nebankovních poskytovatelů.

Nebankovní půjčky bez registru mají tato specifika:

 • nebankovní poskytovatelé obvykle nepoužívají u půjčky na splátky bez registru úvěrovou historii k posouzení způsobilosti zájemce o půjčku
 • kritériia pro získání nebankovní půjčky bez registru jsou aktuální průměrný příjem, celkové výdaje a celkový rozpočet žadatele a domácnosti
 • nebankovní poskytovatelé se soustředí na aktuální situaci zájemce o úvěr a neřeší jeho problémy v minulosti

Dříve byla špatná bonita a zápis v registrech překážkou pro získání půjčky. Mnozí poskytovatelé půjček zpočátku nebyli ochotni půjčovat klientům se špatnou bonitou kvůli nejistotě splácení. V dnešní době je však možné získat rychlé půjčky bez registru či půjčku online bez registru poměrně snadno.

Snadná a rychlá půjčka bez registru

Část poskytovatelů půjček bohužel nezajímá, proč klient získal záznam v úvěrovém registru a co je důvodem, že má problém získat novou půjčku. Nezáleží jim na tom, co vedlo k záznamu v registru. Navíc záznam v registru může být starý a není v něm vidět, že zájemce nové půjčky už splácí.

Dnes však u některých poskytovatelů půjček bez registru rozhodují jiné faktory o tom, zda dlužník dokáže splácet. Kvůli špatnému úvěru v historii tak člověk nemusí využívat půjček lichvářů.

Nebankovní půjčky bez registru ihned jsou poskytovány i lidem bez práce, s dluhy nebo s příliš nízkým příjmem.

Půjčka bez registru znamená, že poskytovatelé nezkoumají úvěrovou historii. Nemohou ji tak použít k určení způsobilosti zájemce k poskytnutí půjčky a k určení úrokových sazeb. Nebankovní společnosti však obvykle potřebují údaje jako jsou výplatní pásky a bankovní výpisy, které pomáhají zjistit aktuální bonitu zájemce. Tyto a několik dalších informací rozhodnou o schválení půjčky.

Výběr půjčky ihned bez registru

Možná má zájemce před sebou několik důvěryhodných možností a problémem se stává vhodný výběr. Tento problém se již netýká výhradně klientů s výbornou bonitou, také klienti s problémy v registrech mají nyní před sebou několik možností, jak si půjčit.

Pomoci mohou online srovnávače půjček bez registru. Sníží se tak stres z porovnávání jedné společnosti s druhou před výběrem. Stačí si jen vybrat z ověřených poskytovatelů půjček, všechny poskytnou špičkové služby a nejedná se o žádné podvodníky. Ověření poskytovatelé dovedou poskytnout půjčku bez registru ihned a bez komplikací.

Jedná se o ověřené poskytovatele půjček, kteří prošli procesem kontroly a ověřením. Půjčku lze získat u libovolného poskytovatele půjčky na splátky bez registru dle výběru na doporučených srovnávačích půjček. Většina z nich poskytuje také rychlé půjčky, které mohou a nemusí být na vysoké částky.

Před výběrem půjčky bez registru je zásadní znát:

 • podmínky služby, které ovlivní výši půjčky a splátek
 • úrokové sazbyrychlé půjčky bez registru mají vyšší úrokové sazby než většina ostatních typů půjček, může se stát, že celková částka, kterou zájemce splácí, bude kvůli úrokům příliš vysoká
 • poplatky – poskytovatel může účtovat další poplatky za zahájení a poskytnutí rychlé půjčky

Méně často lze od nebankovních poskytovatelů získat i půjčky bez registru a doložení příjmu.

Výhodná půjčka bez registru a SOLUSU

Půjčky na splátky bez registru jsou určeny lidem, kteří mají záznam v registru, a to buď kvůli problémům s penězi v minulosti, nebo kvůli omezené úvěrové historii.

Zájemce může využít rychlou půjčku online bez registru k mnoha účelům. Například jako půjčku na auto nebo opravu auta nebo na konsolidaci dluhů do jednoho, což může usnadnit splácení a přehled. Někteří lidé si berou půjčku bez registru, aby vylepšili svou bonitu tím, že prokáží, že jsou schopni zvládat dluhy.

Vzít si půjčku, když už má zájemce problém s registrem, není snadné rozhodnutí. Kdo se v minulosti potýkal s problémy s dluhy ví, jak snadno se dluhy nahromadí a vymknou kontrole. Někdy však může lidem v takové situaci pomoci správná rychlá půjčka na splátky bez registru, pokud je pro dlužníka dostupná.

Jak získat nebankovní půjčku bez registru

Než zájemce začne uvažovat o získání nebankovní půjčky bez registru, měl by si sestavit rozpočet, aby věděl, kolik si může půjčit a kolik dokáže měsíčně splácet. To pomůže při srovnávání různých variant půjček bez registru. Žadatel si tak může zvolit takovou půjčku, která bude nejlépe vyhovovat požadavkům a situaci.

Hodí se takét zkontrolovat svou bonitu. Existují způsoby, jak svou schopnost splácet půjčky zlepšit. Lepší bonita pomůže získat výhodnější půjčku.

Při porovnání půjček ve srovnávací tabulce lze zjistit reprezentativní RPSN jednotlivých poskytovatelů, kolik si lze půjčit a jaké jsou nabízené podmínky půjčky. Je možné si také prohlédnout další podrobnosti o kritériích pro poskytnutí půjčky.

Při podání žádosti poskytovatelé požádají o doložení osobních údajů včetně jména, adresy, věku, pracovního poměru, příjmu a dalších.

Výhody půjčky bez registru

Mezi největší výhody půjčky na splátky bez registru patří:

 • půjčení jednorázové částky peněz, kterou lze použít k mnoha různým účelům
 • pokud klient půjčku splatí v plné výši a včas, zlepší si svou bonitu a možnost žádosti o další půjčku
 • šance na schválení i v případě záznamu v registrech

Nebankovní půjčka bez registru je pro méně bonitní klienty reálnější než klasická bankovní půjčka.

Nevýhody půjčky bez registru

Je potřeba zvážit některé nevýhody získání půjčky bez registru:

 • půjčky jsou obvykle úročeny vyššími úrokovými sazbami
 • omezená výše půjček bez registru
 • omezený počet poskytovatelů nebankovních půjček bez registru

Mezi nevýhody lze zařadit také skutečnost, že v případě nesplácení bude dluh pravděpodobně prodán inkasní agentuře, která zahájí vymáhání pohledávky. Jak známo, tyto agentury s dlužníky nejednají zrovna v rukavičkách.

Nejlepší půjčka bez registru – zkušenosti

Existují různé druhy půjček pro zadlužené. Vyplatí se věnovat nějaký čas porovnání těchto různých možností půjček. Zároveň se hodí zjistit zkušenosti klientů a vybrat tak nejlepší půjčku bez registru. Ať už je to půjčka bez registru ihned, online půjčka bez registru nebo mikropůjčka bez registru.

Klasická osobní půjčka bez registru a bez ručení

Klasická půjčka bez registru a ručení má tyto rysy:

 • různí poskytovatelé úvěrů nabízí osobní půjčky na splátky bez registru lidem s problémem v registrech
 • půjčky jsou bez ručení
 • půjčky mají vyšší úrokové sazby než půjčky bez registru s ručením

Pro získání půjčky na splátky bez ručení musí zájemce splňovat další kritéria způsobilosti, například mít stálý a spolehlivý příjem a být schopen dovolit si splácet splátky. Tyto půjčky tedy nespadají mezi půjčky bez registru a doložení příjmu.

Zajištěná půjčka bez registru s ručením

Půjčka bez registru s ručením má tyto rysy:

 • poskytovatelé půjček s ručením obvykle nabízejí vyšší částky peněz na delší dobu
 • méně přísné úvěrové hodnocení dlužníků, protože půjčka je zajištěna nemovitostí nebo jiným hodnotným majetkem, například autem
 • úrokové sazby mohou být nižší než u půjčky bez registru a ručení

Pokud dlužník nesplácí, má poskytovatel půjčky možnost vynutit si prodej nemovitosti nebo zboží, aby získal zpět dlužné peníze, takže pro věřitele je zde menší riziko.

Pro dlužníky však existuje riziko, že mohou přijít o svůj domov. Je tedy nutné dobře zvážit, zda je reálné půjčku splácet.

Půjčka na splátky bez registru s ručitelem

Půjčky s ručitelem jsou oblíbenou nezajištěnou metodou, jak získat půjčku na splátky bez registru i přes špatnou úvěrovou historii.

Pokud má zájemce blízkého člena rodiny nebo přítele, který nemá finanční problémy a nemá problém s registry, může se ho požádat o ručení. Ručitel se zavazuje, že uhradí náklady na splátky, pokud dlužník schopen splátky půjčky bez registru splácet.

Peer-to-peer půjčky

Peer-to-peer půjčky jsou nabízeny soukromými investory, nikoli tradičními poskytovateli půjček. Některé možnosti peer-to-peer půjček mohou být dostupné i pro dlužníky s problémem v registrech, úrokové sazby jsou však obvykle vysoké. Zároveň je třeba splnit řadu dalších kritérií pro poskytnutí peer-to-peer půjčky bez registru.

Půjčky na konsolidaci dluhů

Co je konsolidace? Konsolidace neboli sloučením různých půjček do jedné půjčky může zájemci zjednodušit splácení půjčky. Tyto půjčky jsou poskytovány s jedinou výší úroku a jen od jednoho poskytovatele.

Na rozdíl od udržování více půjček od více poskytovatelů na různé dluhy tak dlužník řeší jen jednu půjčku, což výrazně usnadní orientaci ve finanční situaci. Je potřeba myslet na to, že konsolidace dluhů může znamenat i zvýšení úroků a vybrat proto ten nejvýhodnější produkt. Půjčky na konsolidaci dluhů mohou být s ručením nebo bez ručení.

Žádost o půjčku bez registru

Před podáním žádosti o nevýhodnou půjčku je potřeba si dobře rozmyslet, zda je pro zájemce tento typ půjčky tou nejlepší volbou. Pro ujištění, že zájemce si vybral správný druh půjčky, je vhodné položit si následující otázky:

 • Existují levnější alternativy, například kontokorentní úvěr nebo možnost půjčit si od rodinného příslušníka?
 • Je možné si půjčit dostatečnou částku?
 • Lze si dovolit splácet splátky po celou dobu trvání půjčky?
 • Je možné půjčku předčasně splatit, aniž by vznikly poplatky?
 • Jaká je RPSN půjčky?

Pokud se zájemce rozhodne, že je pro něj žádost o půjčku na splátky bez registru vhodná, vyplatí se použít také online srovnání a srovnávací tabulky. Jednoduše tak zjistí aktuální nabídky a podmínky a ověří si, zda je splňuje.

Zajímavou alternativou pro zájemce o půjčku je první půjčka zdarma, kterou některé nebankovní společnosti nabízejí novým klientům.

Půjčka bez registru a doložení příjmu – na co dát pozor

Žadatel o půjčku bez registru a doložení příjmu by měl být vždy ostražitý a ověřit si potenciálního věřitele. Nebankovní poskytovatel musí v první řadě disponovat licencí od České národní banky.

Vyplatí se také pročíst recenze bývalých i současných klientů a vyhnout se společnostem, které žádné recenze nemají. V neposlední řadě je třeba pečlivě prostudovat smlouvu a všemu dokonale porozumět.

Půjčka pro dlužníky bez registru – cesta do dluhové pasti

Pokud už žadatel dluží na různých místech a má problém se splácením, je další půjčka jen zhoršením už tak dost špatné finanční situace. Dlužník se tak snadno dostane do dluhové pasti, která mnohdy vede až k osobnímu bankrotu.

Řešením může být konsolidace – sloučení všech půjček do jedné. Dlužník může díky konsolidaci ušetřit na poplatcích a úrocích, a také zpřehlednit svou finanční situaci. V rámci konsolidace lze navíc často půjčku navýšit o další částku.

Upozornění k CFD: Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 51 až 77 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

© 2024 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang