Půjčka ihned zdarma 2024 – i pro zadlužené

Nebankovní půjčky na účet ihned zdarma jsou oblíbené u klientů, kteří potřebují rychle vyřešit nenadálou finanční tíseň. Půjčka na 30 dní zdarma je ideální způsob jak situaci vyřešit a neutratit peníze navíc. Jak funguje nebankovní půjčka na účet ihned zdarma?

Půjčka na účet ihned – první zdarma je doménou nebankovních společností, bankovní instituce podobné produkty obvykle nenabízejí. Jde tedy o nebankovní půjčky zdarma, které jsou zaměřené na rychlé vyřešení nenadálé finanční nouze.

První půjčka ihned na účet je pro klienta zcela zdarma, pokud splní podmínky a dodrží dobu splatnosti. Nejčastěji je půjčka na 30 dní zdarma oproštěná od úroků a poplatků. Nebankovní poskytovatelé nabízejí i půjčku pro zadlužené klienty.

První půjčku na účet ihned zdarma nabízí společnost Zaplo.

Sjednat půjčku Zaplo >

Půjčka na účet ihned zdarma – podmínky

Nebanovní půjčky ihned zdarma mívají benevolentní podmínky, proto představují relativně jednoduchý způsob, jak rychle získat půjčku. Nebankovní půjčky ihned na účet zdarma jsou dosažitelnétaké pro žadatele, kterým bankovní instituce úvěr zamítne.

Klienti nebankovních společností by měli splňovat jen několik podmínek. Nejčastěji jsou to tyto:

 • minimální věk 18 let
 • předložení osobních dokladů
 • trvalý nebo přechodný pobyt v České republice
 • bankovní účet (pokud jde o nebankovní půjčky na ruku, není bankovní účet třeba)
 • telefonní nebo emailový kontakt
 • přístup k internetu v případě online půjček ihned zdarma

Další specifické podmínky se u různých nebankovních poskytovatelů liší. Týkají se ručení, zástavy, dokladu příjmů i nahlížení do registru. Podrobnosti lze zjistit na webových stránkách poskytovatelů a přímo ve smlouvě o nebankovní rychlé půjčce na účet.

Půjčka pro zadlužené klienty

V případě půjček pro zadlužené klienty se často jedná o půjčky bez dokládání příjmu a registru. Některé půjčky pro zadlužené klienty nebo SMS půjčky jsou dosažitelné i pro žadatele v exekuci. Jde tedy o půjčky pro dlužníky ihned na účet a půjčky v insolvenci ihned.  

Kamali je prověřená nebankovní společnost, která nabízí úvěr až do 20 000 Kč.

Sjednat Kamali půjčku zde >

Rychlá půjčka ihned na účet – první zdarma

Půjčka na účet ihned – první zdarma je časté lákadlo nebankovních společností, které se zabývají půjčováním financí. První půjčka nestojí klienta žádné úroky a je skutečně zdarma, pokud jsou dodrženy všechny dohodnuté podmínky.

Poskytovatelé těží ze spokojených zákazníků, kteří se vrací a peníze si půjčí vícekrát. Další půjčky se již neobejdou bez poplatků a úroků.

První Malá Hyper půjčka je zcela zdarma.

Sjednat půjčku zdarma ihned >

Nebankovní půjčky na účet ihned zdarma – výhody

Výhody první půjčky ihned na účet zdarma jsou bezesporu nulové úroky. V případě, že žadatel splní všechny podmínky a půjčku řádně a včas splatí, nezaplatí ani korunu navíc.

Díky bezúročným půjčkám si lze půjčit určitý finanční obnos bez nutnosti zaplatit cokoliv navíc.

Další výhodou je rychlé a jednoduché sjednání půjčky online a obecně vysoká schvalovatelnost. Žadatel tak může získat nebankovní půjčku zdarma a peníze ihned na účet.

Hlavní výhody nebankovní půjčky ihned zdarma:

Velmi výhodná a bezpečná je první půjčka na účet zdarma pro klienta, který potřebuje půjčit skutečně výjimečně a půjčku bez problému včas splatí.

Nebankovní půjčka online zdarma – nevýhody

První půjčka zdarma může mít i nevýhody. V první řadě by měl žadatel dobře prověřit poskytovatele. Ideální je zjistit si zkušenosti klientů. Recenze jsou obvykle dohledatelné na internetu. Nevyplatí se rychlá půjčka na účet od neověřených a podezřelých společností, které se pohybují na hraně lichvy.

Hlavním cílem nebankovní půjčky ihned na účet online a zdarma je získání klienta. Pokud si klient půjčuje opakovaně, nevyhne se poplatkům a úrokům, a ty jsou často vyšší než u bankovních institucí.

Velkou nevýhodu mají nebankovní půjčky online pro nesolventní klienty, kteří mají problémy se splácením. V případě prodlení musí takový zákazník platit vysoké penále a první půjčka zdarma se mu vůbec nevyplatí.

Hlavní nevýhody nebankovní půjčky na účet ihned zdarma:

 • využít lze jen jednou
 • omezená výše půjčované částky
 • velmi krátká doba splatnosti
 • málo ověřených poskytovatelů
 • vysoké sankce za nedodržení splatnosti

První půjčka zdarma může být pro některé tipy klientů ošemetná a může vést k opakovanému půjčování a prohlubování dluhů.

Rychlá půjčka na účet na 30 dní zdarma

První rychlá půjčka na účet zdarma je nejčastěji časově omezena na dobu 30 dní. Mezi poskytovateli se však najdou i společnosti s delší dobou splatnosti.

Na druhou stranu jsou mezi nebankovními půjčkami zdarma i produkty, které je třeba splatit již do sedmi dní od půjčení. Obvykle se jedná o velmi nízké částky, které se dají označit jako mikropůjčky či mikropůjčky bez registru.

Půjčky online ihned na účet nonstop 

Může nastat nečekaná situace, kdy žadatel potřebuje půjčku ihned na účet i o víkendu. K tomu slouží půjčky online ihned na účet nonstop, které poskytnou peníze skutečně ihned.  

O půjčku ihned na účet lze zažádat ve všední dny i o víkendu přes online formulář. Jedná se o jednoduchý formulář, který se dá vyplnit během několika minut. Stejně rychlé je i schválení takového nabankovního úvěru. Půjčky online ihned na účet jsou schvalovány nonstop.

Po schválení půjčky putují prostředky ihned na bankovní účet žadatele. Záleží na bance žadatele, zda jsou peníze ihned na účtu nebo je třeba čekat několik hodin. V případě klasických velkých bank jsou peníze převedeny ihned.

Půjčka pro dlužníky ihned na účet 

Řada nebankovních poskytovatelů v rámci schvalování rychlé půjčky na účet nenahlíží do registrů dlužníku. To je dobrá zpráva pro žadatele, kteří na registrech dlužníků figurují. Půjčka pro dlužníky ihned na účet je totiž nereálná u běžných bankovních institucí.

Nebankovní půjčka ihned na účet je myslitelná dokonce i pro žadatele v insolvenci. Půjčka v insolvenci ihned lze však vyřídit za velmi nevýhodných podmínek jako jsou vysoké úroky, vysoké poplatky a RPSN. Půjčka v insolvenci ihned sice krátkodobě vyřeší finanční tíseň žadatel, celkově však problém jen zhorší.

Peníze ihned bez účtu

Většina lidí dnes disponuje bankovním účtem, ovšem existují i výjimky. Najdou se i lidé, kteří účet u banky nemají a tak potřebují rychlou půjčku na ruku v hotovosti.

Nabídky nebankovních společností jsou v případě peněz ihned v hotovosti omezené. Žadatel tedy nemůže vybírat z velkého množství poskytovatelů a musí se spokojit s několika nabídkami na českém trhu.

Půjčky bez výpisu z účtu jsou často nevýhodné. Úrokové sazby jsou vysoké a poplatky za nesplacení dluhu ještě vyšší. V případě půjčení vyšší částky je obvykle nezbytné ručit majetkem, nejčastější je ručení nemovitostí.

Půjčka na účet ihned – na co si dát pozor

Každá nebankovní společnost poskytující půjčky musí disponovat licencí od České národní banky. Tato licence z trhu vylučuje podvodníky a lichváře. Přesto se dá občas narazit na neférové jednání i porušování českých zákonů.

Žadatel o rychlou půjčku na účet by měl v první řadě ověřit vybraného poskytovatele. Na internetu jsou k dispozici recenze bývalých a současných klientů. Pokud společenost žádné recenze nemá, je to vždy podezřelé. Společnostem se špatnými recenzemi by se měl žadatel vyhnout, i když je jejich nabídka velmi lákavá.

Před podpisem samotné smlouvy je třeba vše dobře pročíst. Žadatel musí smlouvě zcela a do detailů rozumět. V případě nejasností se dá obrátit na zástupce firmy a nechat si vše vysvětlit. Smlouva musí být jasná, čitelná a srozumitelná, bez dodatků psaných drobným písmem na okraj.

Nebankovní půjčky ihned na účet zdarma – poskytovatelé

Půjčky na účet ihned zdarma se na tuzemském trhu objevily poměrně nedávno. Ověřených poskytovatelů tak prozatím není mnoho. Jde především o doménu nebankovních společností, jediným bankovním poskytovatelem je mBank s produktem mPůjčka.

K ověřeným poskytovatelům první půjčky zdarma patří tyto nebankovní společnosti:

Jméno společnostiVýše půjčené částkySplatnost bez úroků
BB finance1 000 – 8 000 Kč30 dní
CreditAir500 – 10 000 Kč2 měsíce
Kamali1 000 – 15 000 Kč14 dní
NetCredit1 000 – 4 500 Kč30 dní
Ferratum až 80 000 Kč30 dní
ReRum půjčka500 – 8 000 Kč7–30 dní
SOS Credit1 000 – 8 000 Kč7–28 dní
Via SMS1 000 – 16 000 Kč7–30 dní
Zaplo1 000 – 16 000 Kč7–30 dní
Viva Credit500 – 20 000 Kč35 dní
Fastfin půjčka500 – 10 000 Kč7–45 dní

Společnost Zaplo a Ferratum poskytují první půjčku zdarma bez doložení příjmu. Společnost Viva Credit zase nabízí půjčku i pro zadlužené klienty, protože při vyřizování nenahlíží do registru dlužníků.

Nebankovní půjčky zdarma – zkušenosti

Zkušenosti klientů výše zmíněných společností jsou dobré. Jednání poskytovatelů je férové, smlouvy jsou jasně formulované a podmínky srozumitelné.

Klienti těchto nebankovních společností se nemusí obávat skrytých poplatků. První půjčka je skutečně zdarma, pokud je dodržena dohodnutá doba splatnosti.

V případě dalších půjček u stejného poskytovatele je třeba zaplatit úroky i případné poplatky. Výhodou může být, že je žadatel u poskytovatele již registrován a nemusí tento proces absolvovat znovu.

Bankovní půjčka ihned na účet

Také bankovní instituce vyplácí peníze ihned na účet. Jestliže si člověk potřebuje půjčit větší částku a zároveň patř k solventním klientům s dobrou bonitou, může najít vhodný produkt i u banky.

Narozdíl od nebankovních společností má banka přísnější podmínky. Při žádosti o bankovní půjčku na účet ihned je nezbytné doložit pravidelné příjmy. Zároveň banky kontrulují registry dlužníků a insolvenční registry. Banky tedy rozhodně neposkytují půjčky pro dlužníky ihned na účet ani půjčky v insolvenci ihned.

V dnešní době je ověření v registrech a schvalování bankovních půjček poměrně rychlé. Výhodou bankovních úvěrů jsou nižší úroky i RPSN, obecně lepší podmínky a záruka férového jednání v mezích zákona.

Například MONETA nabízí sjednání rychlé půjčky na účet ve výši 6 000 Kč online za několik minut. Půjčku lze sjednat i osobně na pobočce a peníze ihned obdržet na účet.

Pokud má žadatel o rychlou půjčku na účet možnost využít bankovního poskytovatele, je to obvykle lepší varianta než služby nebankovních poskytovatelů.

Upozornění k CFD: Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 51 až 77 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

© 2024 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang