Půjčky nonstop – online ihned na účet

Občas peníze dojdou dříve a do výplaty je ještě daleko. Získat dnes půjčku přes internet a za pár minut není nic složitého. Kdo nabízí půjčku do výplaty nonstop?

Schválení půjčky dnes zabere jen opravdu málo času. Díky jednoduchým online půjčkám stačí pouze vyplnit formulář na webových stránkách a do pár minut je hotovo.

Nonstop půjčky na účet poskytují výhradně nebankovní společnosti, i banky však už nabízejí rychlé půjčky. Jedním příkladem za všechny může být Minutová půjčka od Equa Bank.

Půjčka do výplaty – nonstop

Díky tomu, že se jedná o online půjčku, mohou zájemci o půjčku odeslat žádost během dne i noci. Někteří z poskytovatelů vyplácejí půjčky i nonstop a půjčit si tak lze kdykoliv během dne. Jedná se např. o půjčku 100 000 Kč.

Hlavní výhodou půjčky nonstop neboli půjčky 24 hodin denně je bleskové zpracování žádosti online a bankovní převod jakbysmet. Peníze si klient může nechat vyplatit i v hotovosti.

Půjčky i v noci jsou oblíbeným finančním produktem mezi těmi, kteří často zápasí s nedostatkem finančních prostředků. Díky nonstop půjčkám mohou tito lidé získat opravdu velmi rychlé chybějící peníze a uhradit tak nečekané výdaje. Často se jedná o rychlou půjčku bez registru nebo bez příjmu.

Ne každá úvěrová společnost však odesílá půjčky také v noci. Většina půjček funguje tak, že klienti mohou podat žádost kdykoliv během dne, schvalování žádostí však poté probíhá pouze v předem určené provozní době. S tím je potřeba vždy počítat a odesílat žádosti raději během dne, nejlépe v ranních hodinách.

Rychlé půjčky do výplaty

Půjčky do výplaty jsou pro mnoho lidí jedinou šancí, jak uhradit zbývající výdaje v měsíci. Poslední dny do výplaty mohou být náročné, obzvlášť tehdy objeví-li se nečekané nebo zapomenuté výdaje, které je potřeba včas zaplatit. Výplatu nelze nijak urychlit a pokud člověk nemá mnoho našetřeno, mnohdy mu nezbývá než si půjčit.

Největší předností nebankovních půjček je skutečnost, že jsou opravdu velmi rychlé. Pokud člověka zaskočí nějaká nenadálá složenka, může si půjčit téměř okamžitě a nemusí zdlouhavě vyřizovat úvěr na pobočce. Rychlé půjčky nabízí například Ferratum Bank.

Stačí pouze zadat do formuláře informace o sobě, svém příjmu a o tom, o jakou půjčku člověk žádá. Takto vyplněná žádost putuje k poskytovateli, který se podle získaných informací rozhodne, zda půjčku schválí. Někdy může také kontaktovat žadatele a zeptat se na bližší informace ohledně příjmu či záznamu v registru.

Kdo poskytuje půjčky ihned nonstop?

Půjčky ihned nonstop neposkytuje mnoho společností. Mnoho z nebankovních subjektů schvaluje půjčky pouze během dne. Mezi nejoblíbenější nebankovní půjčky se řadí:

 • Zaplo půjčka
 • Kamali půjčka
 • Zonky půjčka
 • Provident půjčka
 • Cofidis půjčka

Půjčky ihned nonstop poskytují známé a méně známé společnosti. Je potřeba zůstat opatrný a nic neuspěchat. Dobře si pročíst podmínky smlouvy, aby člověk věděl, co ho čeká, když nebude stíhat úvěr včas splácet. Půjčky ihned nonstop nabízejí například:

 • Smart půjčka
 • Via SMS půjčka
 • Půjčka 7
 • SOS Credit

Je však nezbytné mít účet u banky, která podporuje okamžité platby. Peníze někdy mohou dorazit se zpožděním kvůli bankovnímu převodu. Proto je vždy jistější žádat o půjčku s dostatečným předstihem, kdykoliv je to možné.

Rychlé půjčky – jak fungují?

Rychlé půjčky nabízejí převážně nebankovní společnosti, nicméně také u banky lze na tento svižný typ úvěrů narazit, většinou jde však o půjčku pouze pro stávající klienty. U nebankovních půjček si rychle může půjčit i úplně nový klient. Ten u některých společností získává i výhodu první půjčky zdarma, tedy úvěru bez jakýchkoliv poplatků.

Díky tomu, že nebankovní společnosti nekontrolují bonitu klienta, mohou si dovolit půjčky vyplácet velmi rychle. Je tak naprosto běžné získat nonstop půjčku na účet třeba do 10 či 15 minut po schválení žádosti. Takto získané finance lze ihned využít na cokoliv.

Půjčky do 15 minut mají tyto výhody:

 • peníze na účtě v řádu minut
 • snadné sjednání a žádná složitá administrativa
 • online sjednání
 • půjčky téměř pro každého
 • někdy možnost i v hotovosti

Naopak velkou nevýhodou je především cena. Tím, že může půjčku získat téměř kdokoliv, jsou úroky i RPSN opravdu velmi vysoké.

Nebankovní vs. bankovní půjčky nonstop

Na úvěrovém trhu má člověk prakticky výběr ze dvou variant. Může žádat buď o bankovní nebo o nebankovní půjčku. Bankovní půjčky jsou zpravidla ty levnější. Dlužník si navíc může být jistý tím, že se jedná o důvěryhodnou společnost, která nabízí úvěry se spolehlivými podmínkami. Nevýhodou bankovních půjček je to, že je nemůže získat zdaleka každý.

Banky si důkladně vybírají, komu půjčí peníze a rizikovým klientům žádost zamítnou. Zadlužení klienti nebo klienti s nízkým příjmem, tak nemají u banky velkou šanci.

Naproti tomu nebankovní půjčky jsou známé tím, že půjčí téměř každému. Bonitu příliš neprověřují, kvůli čemuž je ovšem potřeba počítat s mnohem vyšším úrokem a RPSN. Zároveň nebankovní půjčky mohou někdy poskytovat i soukromé osoby, u kterých musí být dlužník ještě opatrnější.

Nonstop půjčka na směnku

Půjčky na směnku dnes poskytují již pouze soukromé osoby a lichváři. Tento typ spotřebitelského úvěru je totiž od roku 2013 nelegální.

Půjčka je zajištěná směnkou, určitým typem cenného papíru. Ve zkratce jde o to, že dlužník si půjčuje prostřednictvím směnky, kterou podepisuje.

Nonstop půjčka na směnku je velmi rizikovým úvěrem. Přesto že je nelegální, ho stále poskytuje velké množství věřitelů a část dlužníků takové úvěry vyhledává. Dlužnici jsou však při půjčce na směnku v moci věřitele a i malý úvěr se jim může pořádně vymstít.

Směnku například může od věřitele kdokoliv koupit. Tím pádem, není vždy jasné, komu dlužník vlastně částku bude dlužit. Může se stát, že nakonec budou úplně cizí lidé vymáhat peníze.

Časté je také ručení majetkem, o který pak může dlužník jednoduše přijít, pokud by nezvládal drahý úvěr splácet. Součástí směnky bývá také často nebezpečná rozhodčí doložka, která pojednává o tom, že případné soudní rozřešení provede vybraný rozhodce.

V neposlední řadě se s nonstop půjčkou na směnku pojí opravdu velmi vysoké poplatky a úroky, v důsledku kterých dlužník úvěr přeplácí o tisíce korun.

Platí, že na půjčky na směnku by si měli dlužníci dávat pozor a raději se snažit svou složitou finanční situaci vyřešit jiným způsobem než půjčkami od soukromých osob a novodobých lichvářů.

SMS půjčka nonstop

SMS půjčky jsou specifickým typem nebankovních rychlých půjček. Stačí pouze zaslat SMS a půjčka je do několika málo minut vyplacena na účet. Jde tak o další varianty nonstop půjčky do výplaty, kterou lze využít, když jsou peníze potřeba ihned.

SMS půjčka nonstop funguje následovně. Nový klient si nejprve vyplní formulář na webu zvolené společnosti a první půjčku si sjednají klasickým způsobem přes internet. Každou další půjčku si již však mohou sjednat přes SMS, jelikož společnost už disponuje veškerými daty z vyplněného formuláře.

Poté opravdu stačí pouze odeslat SMS a půjčka je brzy schválena. Nicméně, ačkoliv tyto půjčky vypadají velmi výhodně. Jsou obvykle velmi drahé a dlužník je přeplácí o tisíce korun. Nakonec se taková rychlá půjčka tak ani nemusí vyplatit.

SMS půjčka nonstop a pro každého – výhody a nevýhody

Jelikož jsou SMS půjčky nonstop často na trhu nabízeny, je potřeba být si vědomý jejich výhod i nevýhod. Každé půjčování je totiž určitým rizikem a je potřeba být neustále ve střehu a vše si dobře spočítat.

Mezi výhody se řadí především:

 • opravdu snadné sjednání skrze SMS
 • rychlé vyplacení půjčky na účet
 • půjčka pro každého zájemce

Naopak nevýhody jsou:

 • vysoké úroky a RPSN
 • vysoké sankce v případě pozdního splacení
 • riziko podvodných půjček

Při sjednávání jakýchkoliv půjček, ať už přes internet nebo přes SMS, by měl být neustále na pozoru. Na internetu se pohybuje velké množství lichvářů, kteří využívají nejrůznější podvody, aby z dlužníka vymámili co nejvíce peněz.

SMS půjčka nonstop se sice může zdát jako velmi příznivá nabídka, nicméně se jedná o rizikový typ úvěru, který by si měl žadatel dvakrát rozmyslet. Takové nebezpečné půjčky mohou totiž člověka dostat až do exekuce, pokud se dostane do problémů se splácením. A shánět půjčku v exekuci rozhodně nikdo nechce.

Nonstop půjčka na účet

Nonstop půjčka na účet je u klientů velmi oblíbená. Kdykoliv si zamanou, mohou mít peníze na účtě do několika málo minut. Stačí k tomu pouze vyplnění jednoduchého online formuláře. Peníze jsou vyplaceny na účet ihned po schválení žádosti. Mezi rychlé půjčky na účet patří například Zaplo.

Nonstop půjčku na účet si lze sjednat i v noci a rovněž očekávat její vyplacení v řádu minut. Mnoho takových půjček však neexistuje. Obvykle je nutné počkat až do chvíle, kdy společnosti začínají pracovní hodiny, během kterých spravují žádosti o půjčky.

Je proto vždy lepší zažádat o půjčku během dne, ale noční půjčky v nabídce nechybějí. Je však potřeba dbát na to, zda se jedná o věrohodného poskytovatele, který disponuje licencí ČNB a má transparentní podmínky.

Nonstop půjčka v hotovosti

Vedle nonstop online půjček na účet existují také půjčky v hotovosti. Ty jsou určené pro ty, kteří z nějakého důvodu nevlastní bankovní účet a preferují tak hotovost. Na trhu je několik poskytovatelů, kteří půjčí i v hotovosti.

Hotovostní půjčky obvykle zaberou více času než půjčky přes účet, protože je potřeba peníze nějakým způsobem předat. Obvykle se to řeší skrze výdejní místa, jako jsou trafiky či benzinky, nebo peníze přinese kurýr společnosti až ke dveřím klienta.

Hotově lze také v některých případech splácet a to opět na vybraných místech nebo do rukou kurýra. Jde však o zdlouhavější proces a půjčka v hotovosti by tak měla být poslední variantou, po které zájemce o úvěr sáhne.

Půjčky ihned nonstop – na co si dát pozor?

Půjčka ihned nonstop poskytují pouze nebankovní společnosti. Jelikož se jedná o půjčky téměř pro každého, banky tento typ úvěru neposkytnou, protože dopodrobna zkoumají bonitu klienta.

U půjček ihned nonstop je třeba dát si pozor na to, kdo půjčku poskytuje. Na internetu se může vyskytovat mnoho podvodníků, rozeznat je však není zas tak složité. Prvním krokem, když člověk narazí na neznámou úvěrovou společnost, je zkontrolovat, zda má licenci ČNB.

Pokud nemá, je rizikové půjčovat si od takové firmy peníze, protože její správa není pod kontrolou České národní banky, což mimo jiné může znamenat, že praktiky dané půjčky nejsou úplně čisté. Licence ČNB by naopak měla být jistotou, že jde o důvěryhodného poskytovatele.

Upozornění k CFD: Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 51 až 77 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

© 2024 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang