Nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy

Půjčku bez registru a zástavy majetku vyhledávají dlužníci se zápisem v registru i lidé v exekuci. Obvykle jde o půjčky na dluhy bez zástavy. Jak na nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy? Kde získat půjčku na milion korun bez zástavy?

Půjčka bez nahlížení do registru a bez zástavy znamená, že poskytovatel při schvalování nekontroluje registry dlužníků a zároveň nevyžaduje ručení majetkem.

Takové půjčky jsou doménou nebankovních společností. Klasické banky registry dlužníků vždy procházejí a klientům s dluhy obvykle půjčku neschválí. Nicméně šanci na rychlou nebankovní půjčku má téměř každý.

Nebankovních poskytovatelů, kteří nabízejí půjčky bez registru a bez zástavy je na českém trhu celá řada. V souladu s českými zákony musí důvěryhodná nebankovní společnost disponovat licencí od České národní banky. To lze jednoduše ověřit na webových stránkách ČNB.

Pro koho jsou určené nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy

Nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy jsou určené žadatelům, kteří mají problémy s dluhy a jejichž jméno figuruje na některém ze seznamů dlužníků. Žadatelům se špatnou bonitou klasická banka peníze nepůjčí, a tak se musí obrátit na nebankovní poskytovatele.

V případě nízké částky se taková nebankovní půjčka obejde bez registru a také bez zástavy nemovitosti či jiného majetku. Obvykle jde o krátkodobé půjčky ve výši jednotek tisíc.

Nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy – podmínky

Hlavní podmínkou nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy je plnoletost. Žadatel musí předložit platný občanský průkaz, který dokládá, že dosáhl věku 18 let.

Jednotliví poskytovatelé mohou mít další specifické podmínky. Nejčastěji jde o tyto požadavky, které by měl žadatel o půjčku registru a bez zástavy splnit:

 • plnoletost
 • české občanství
 • trvalé bydliště na území ČR
 • pravidelný příjem
 • bankovní účet

Některé nebankovní společnosti poskytují rychlé půjčky bez registru a bez zástavy také pro cizince, bývají však poměrně nevýhodné. Na půjčku mohou často dosáhnout i nezaměstnaní. Například maminky na rodičovské dovolené a důchodci. Pro tyto skupiny klientů jsou vhodné nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu.

V případě půjček pro Slováky a cizince je třeba doložit bezdlužnost, povolení k přechodnému pobytu, pokud nemá povolení k trvalému pobytu, doklady prokazující identitu žadatele. Také musí doložit pravidelný příjem a výpis z registru dlužníků.

Půjčka bez registru a bez zástavy – výhody

Nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy mají své výhody i nevýhody. Nepochybně největší výhodou těchto nebankovních úvěrů je vysoká schvalovatelnost.

Největšími výhodami nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy jsou:

 • půjčky jsou dosažitelné i pro dlužníky
 • půjčku lze sjednat jednoduše, rychle a snadno
 • sjednat půjčku je možné online
 • půjčka bez registru a bez zástavy může být i s nulovým úrokem a bez poplatků
 • široký výběr nebankovních poskytovatelů

Na půjčku bez registru a bez zástavy mohou dosáhnout i lidé ve špatné finanční situaci.

Půjčka bez registru a bez zástavy – nevýhody

Půjčky bez registru a bez zástavy, které často slouží k vyplacení dluhů a exekucí bez zástavy, mají i několik nevýhod.

Největší nevýhody půjček bez registru a zástavy jsou:

 • sjednat jdou pouze u nebankovních společností
 • bez zástavy si lze půjčit jen omezené částky
 • půjčky bez registru a bez zástavy jsou krátkodobé
 • vysoké poplatky a RPSN
 • sjednání je obvykle podmíněno přístupem k internetu
 • zpravidla vyžadují vlastní bankovní účet

Velkou nevýhodou a rizikem snadných nebankovních půjček bez registru a bez zástavy je zhoršení finanční situace dlužníka a potenciální dluhová past. Každá další půjčka posouvá dlužníka blíž k osobnímu bankrotu a insolvenci.

Nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy – jak na to

Ke sjednání půjčky bez registru a bez zástavy od nebankovního poskytovatele je potřeba jen několika jednoduchých kroků. Vše lze vyřídit rychle a snadno z pohodí domova. Peníze lze obdržet již za několik minut, což je velmi lákavé.

K vyřízení nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy stačí:

 • vybrat vhodnou nebankovní společnost a vyhovující produkt
 • vyplnit jednoduchý online formulář
 • počkat na schválení půjčky bez registru a bez zástavy
 • počkat na převod peněz na bankovní účet žadatele

S výběrem nejlepšího nebankovního poskytovatele žadateli pomůže internetový srovnávač půjček či agregátor půjček. Takto funguje mimo jiné SUMO půjčka nebo Čínská půjčka. Žadatel zadá své požadavky a údaje a stránka automaticky nabídne nejvhodnější nebankovní produkty na míru.

Dále stačí na webových stránkách vybraného poskytovatele vyplnit online formulář a počkat na schválení. Schvalování půjček bez registru a bez zástavy je automatizované a zabere jen velmi krátký čas. Navíc je k dispozici nonstop půjčka i o svátcích a o víkendech.

Po schválení úvěru stačí počkat na převod peněz. Pokud má žadatel bankovní účet v některém z běžných ústavů, trvá převod jen několik málo minut.

Krátkodobá půjčka bez registru a zástavy

Nebankovní půjčka bez registru a bez zástavy je ve většině případů nízká a krátkodobá. Pokud klient vyžaduje částku v horizontu vyšších desítek až stovek tisíc korun, obvykle se neobejde bez ručení nemovitostí.

Krátkodobé půjčky bez registru a zástavy jsou zpravidla splatné za 7, 14, 21 nebo 30 dnů. Částka se vrací najednou. Není tedy třeba řešit pravidelné splátky. Zásadní je splatit dluh včas dle předem dohodnutých podmínek. V případě prodlení čekají dlužníka vysoké sankce.

Mezi krátkodobé půjčky bez registru a zástavy patří i tzv. mikropůjčky. Jedná se o půjčky na velmi nízkou částku uzavřené na několik dní. Takto fungují například i oblíbené SMS půjčky.

Půjčka milion bez zástavy

Najít poskytovatele půjčky na milion bez zástavy není příliš reálné. Pokud nebankovní společnost či soukromá osoba nabízí půjčku milion korun bez zástavy, bez registru a bez doložení příjmů, pravděpodobně jde o podvod.

Takto podezřelé nabídky mohou pocházet od novodobých lichvářů a společností za hranou zákona. Žadatel by měl být v tomto případě obzvlášť obezřetný.

Půjčky pro OSVČ bez registru a zástavy

Občas se každý octne v situaci, kdy potřebuje půjčka na vyplacení dluhů bez zástavy. To se týká i OSVČ. Nebankovní půjčky pro OSVČ bez registru a zástavy se mohou hodit každému podnikateli, který se na čas dostal do ztráty a potřebuje vyřešit dluhy.

Krátkodobá nebankovní půjčka pro OSVČ bez registru a bez zástavy poslouží často jako užitečná finanční injekce, díky které podnikatel vyřeší palčivý problém.

Zápis v registru dlužníků u těchto půjček není překážkou a zástava není vyžadována, jedná-li se o půjčení nižší částky. Půjčky pro OSVČ bez registru a zástavy na vyšší částky však budou vyžadovat ručitele.

Nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy zdarma

Co znamená půjčka bez registru a zástavy zdarma? Je to způsob, jak nebankovní společnosti lákají nové klienty. Půjčka bez registru a bez zástavy zdarma znamená, že nový klient v případě první půjčky u daného poskytovatele splatí jen půjčenou částku bez úroků a bez poplatků.

Taková půjčka se určitě vyplatí. Obzvlášť, když žadatel zůstane pouze u této první půjčky a znovu si již nepůjčuje. Další půjčky jsou totiž už s úroky a poplatky. Obojí může být vcelku nevýhodné.

Nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy zdarma nabízí na českém trhu více poskytovatelů. Žadatel si tak může vybrat mimo jiné podle výše částky, kterou potřebuje půjčit. Půjčky bez registru a zástavy se týkají spíše nižších částek a krátké doby splatnosti.

Rychlé půjčky na dluhy bez zástavy tak mohou i výhodné. Zároveň je třeba dát pozor a nepůjčovat si na dluhy opakovaně. Pak už se první půjčka zdarma jistě nevyplatí.

Půjčky pro dlužníky s exekucí bez zástavy

Každý bankovní i nebankovní poskytovatel půjček musí ze zákona kontrolovat registry dlužníků, jako je například registr SOLUS. Ne vždy se tomu tak děje, což je dobrá zpráva pro dlužníky s exekucí. I pro ně je reálná půjčka bez zástavy.

Nebankovní půjčka na exekuce bez zástavy majetku je extrémně riziková pro dlužníky i pro poskytovatele. Riziko si věřitelé kompenzují velmi vysokými úroky a poplatky.

Půjčka pro dlužníky s exekucí bez zástavy jen těžko vyřeší špatnou finanční situaci žadatele. Je takřka jisté, že se dlužník díky nevýhodné půjčce na exekuce bez zástavy majetku dostane ještě do větších problémů. Mnohem lepší řešení pro dlužníky s exekucí je nebankovní konsolidace bez zástavy.

Nebankovní konsolidace bez zástavy

Co je to nebankovní konsolidace půjček bez zástavy? Konsolidace půjček znamená sloučení všech stávajících půjček do jedné nové půjčky. Konsolidace půjček může být bankovní i nebankovní. V případě nebankovní konsolidace bez zástavy se navíc jedná o sloučení půjček bez ručení majetkem.

Nebankovní poskytovatel nabízí také konsolidace bez registru a zástavy nemovitosti vhodné pro dlužníky, jejichž jméno je zapsáno na některé z veřejných seznamů dlužníků.

Výhody konsolidace bez registru a zástavy nemovitosti

Nebankovní konsolidace bez zástavy a bez registru má řadu výhod. Při sloučení půjček dlužník obvykle ušetří na úrocích, ušetří za poplatky a především dostane všechny dluhy pod jednoho věřitele a tak výrazně zpřehlední svou finanční situaci.

Zde jsou nejvýraznější plusy konsolidace půjček:

 • nižší splátky půjčky
 • úroky jsou placeny pouze jednou
 • měsíční poplatky jsou placeny pouze jednou
 • splátky jsou přehledné – místo několika různých splátek se platí jen jedna
 • konsolidaci lze předčasně splatit zdarma
 • konsolidaci lze vyřídit z pohodlí domova
 • s konsolidací lze sjednat novou půjčku

Nebankovní společnosti nabízející nebankovní konsolidaci bez registru a zástavy nemovitosti lze vyhledat na internetu. Zájemce si může vybrat z několika společností, které tuto službu poskytují na českém trhu.

Vyplacení dluhů a exekucí bez zástavy – pomoc

Dlužník v exekuci, který potřebuje půjčku bez registru a bez zástavy má poměrně nevýhodnou pozici a je snadným terčem neférových a podvodných poskytovatelů. Špatná bonita dlužníka diskvalifikuje při žádostech o bankovní úvěr a nezbývá, než hledat finanční pomoc v nebankovním sektoru.

Vyplacení dluhů a exekucí bez zástavy je pomyslné světlo na konci tunelu, kterého se však těžko dosahuje bez dalších půjček. Zvlášť, když dlužník nemá patřičné vzdělání a v dluhové problematice se orientuje jen obtížně

V České republice působí několik neziskových organizací, kteří dlužníkům v exekuci zdarma pomáhají. K nejznámějším patří tyto organizace:

 • Člověk v tísni
 • Rubikon
 • Česko bez dluhů

Dlužník se na neziskovou organizaci může obrátit osobně, telefonicky nebo emailem. Odborně školený personál ochotně poradí, co s nepříjemnou finanční situací a pomůže na cestě z dluhové pasti.

Upozornění k CFD: Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 51 až 77 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

© 2024 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang