Rychlá půjčka bez registru? A proč ne

rychla-pujcka-do-15-minut-a-proc-ne

Už se vám někdy stalo, že jste potřebovali peníze, které zrovna nemáte k dispozici? Mohlo to být třeba nadšení pro nové elektronické vybavení, chuť jet na dovolenou, anebo nutná oprava auta či pračky. Nečekané výdaje jsou nejvíce nepříjemné, obzvláště v situacích, kdy nemáme dostatek financí stranou, které bychom mohli využít. Pokud nemáme žádného dobrého známého, který by nám peníze půjčil, nezbývá než si finance půjčit od některé z institucí poskytujících půjčky.

Rychlá půjčka peněz

Rychlá půjčka bez příjmu je druh půjčky peněz, který bývá poskytován velmi rychle (často v řádech několika minut nebo hodin od podání žádosti o půjčku) a zároveň není nutné dokládat příjmy. Každá konkrétní půjčka peněz se může lišit svými podmínkami, obecně však bývá expres půjčka bez doložení příjmu poskytovaná nebankovními společnostmi, tedy jiným subjektem než bankou.

Příkladem je třeba Ferratum půjčka nebo Zonky půjčka. Rychlá půjčka bez příjmu bývá často spojena s produktem rychlá půjčka bez registru, to znamená, že klient nemusí dokládat výši svých příjmů a není také příliš důležité, jestli má záznam v registru dlužníků.

Rychlou půjčkou s limitem do 25 000 Kč a splatností 3 měsíce je Monefit půjčka.

Registrů dlužníků je hned několik a bankovní společnosti mají ze zákona povinnost do nich nahlížet, aby nedocházelo k půjčování peněz klientům, jež nemohou splatit své závazky. Podmínky pro schválení půjčky bez příjmu nejsou tak přísné jako u jiných druhů půjček, poskytovaných bankami. Půjčka peněz bez doložení příjmu jsou rychlé peníze, ale vykoupené vysokou cenou. Taková rychlá půjčka ještě dnes má totiž vysoké sazby RPSN a vysoké poplatky s úroky. Je to právě z toho důvodu, aby instituce poskytující půjčku snížily riziko – nesplácení půjčky klientem.

Rychlá půjčka bez příjmu může být poskytnuta i lidem bez pravidelného měsíčního příjmu. Poskytovatel půjčky nepožaduje od klienta dokládání výplatních pásek a většinou nevadí ani záznam v registru dlužníků. Takové rychlé peníze se kompletně sjednávají online. Žádost, schválení a výplata peněz se provádí online cestou, která je velice pohodlná. Odpadá tak nutnost docházet na kamennou pobočku.

Krátkodobá půjčka bez registru – peníze do 15 minut

Rychlé peníze, rychlá půjčka ještě dnes a půjčka do 15 minut – toto jsou nejspíše 3 nejčastější fráze, které se honí hlavou lidem, jež potřebují finance opravdu rychle. Krátkodobá půjčka bez registru, Ferratum půjčka, jak jsme si uvedli výše v textu, může být jedním z takových produktů. Rychlá půjčka bez registru spadá do kategorie krátkodobých půjček. Takové rychlé peníze jsou klientovi poslány na účet bez dlouhé prodlevy a bez složitého procesu schvalování a vyřizování. Poskytovatel se většinou na nic moc neptá, není nutné nic moc dokládat. Jedná se ovšem o jeden z nejdražších typů půjčky na trhu.

Společnosti poskytující krátkodobé půjčky bez registru si vysokými úroky a poplatky kompenzují zvýšené riziko nesplácení, protože klient bývá rizikový v tom smyslu, že není schopen řádně splácet své závazky. Hlavní faktor při výběru konkrétních půjček bude určitě cena úvěru. Další věcí, která by měla klienta zajímat je, zda má společnost, o kterou se zajímá, licenci od České národní banky.

SMS půjčka

SMS půjčka je dalším pohodlným produktem, kdy ke sjednání stačí mobilní telefon, tablet nebo počítač a samozřejmě přístup k internetu. Není zapotřebí chodit na kamenné pobočky a podepisovat smlouvy o několika stranách. Vyřízení SMS půjčky je velice jednoduché a zvládne to každý.

SMS půjčka využívá zprávy SMS pro zasílání potvrzovacích zpráv. Žádost o půjčku proběhne kompletně online – vyplnění online formuláře, následně oznámí poskytovatel SMS zprávou, zda byla půjčka schválena či nikoliv. Podepsání smlouvy probíhá už zmíněnou potvrzovací SMS zprávou (abychom byli konkrétní, tak kódem). Do pár minut jsou peníze poslány na bankovní účet klienta. Nabízí se i možnost vyplacení v hotovosti, kdy dojde k převzetí financí na pobočce poskytovatele nebo u klienta doma.

SMS půjčka je na trhu v těchto variantách:

  • SMS půjčka ihned úplně každému
  • SMS půjčka ihned na účet
  • SMS půjčka bez registru
  • SMS půjčka nonstop
  • SMS půjčka pro problémové klienty

Nyní si krátce popíšeme jednotlivé půjčky, a protože je trh opravdu bohatý na konkrétní produkty, popisy budou obecné. Velmi doporučujeme řídit se podmínkami konkrétních půjček, které se mohou lišit.

SMS půjčka ihned úplně každému je bezúčelová půjčka na cokoliv, sjednání bývá online a vyplacení peněz většinou tentýž den, jako žádost o půjčku. Takové peníze ihned se budou hodit zejména v případě nenadálé finanční tísně.

SMS půjčka ihned na účet se bude hodit klientům, kteří potřebují rychlé peníze. Sjednání půjčky bývá hotové v řádech minut, vyplacení financí proběhne ten samý den. Jedná se většinou o krátkodobé půjčky. SMS půjčka bez registru je určena lidem se záznamem v registru dlužníků, kterým banky finance nepůjčí. V očích bankovních institucí je takový klient rizikový, SMS půjčka bez registru dokáže přivřít oči.

SMS půjčka nonstop je podobná výše uvedeným typům půjček, výhodou však je, že žádosti mohou být podávané nonstop bez omezené provozní doby. To je rychlá půjčka ještě dnes. Poslední v řadě je SMS půjčka pro problémové klienty, sem se jistě může zařadit SMS půjčka bez registru. SMS půjčka pro problémové klienty se řeší individuálně s každým klientem a problémem by neměla například ani exekuce.

© 2021 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang