Půjčky na ruku – bez účtu, do hodiny

Půjčka na ruku zajímá především žadatele, kteří nedisponují bankovním účtem. Jedná se o doménu nebankovních společností. Jak získat půjčky na ruku? Jaké jsou podmínky půjčky bez doložení příjmu a registru na ruku? Jak na půjčku pro dlužníky na ruku?

Půjčky na ruku, a především půjčka ihned na ruku bez příjmu je oblíbená u lidí ve finanční nouzi, kteří nemají pravidelný příjem a peníze potřebují co nejdříve například na nečekané výdaje. Půjčka bez registru na ruku pak vyřeší tísnivou finanční situaci i žadatelům figurujícím na seznamech dlužníků.

Nebankovní půjčka na ruku

Půjčka pro dlužníky na ruku se nedá vyřídit v klasické bance. Bankovní instituce vždy nahlížejí do registru dlužníků a málo bonitním žadatelům s dluhy peníze nepůjčí. Proto musí dlužníci bez bankovního účtu žádat o nebankovní půjčku na ruku

Nabízet půjčky pro dlužníky na ruku je poměrně riskantní, proto si za ně nebanovní společnosti obvykle účtují vyšší úroky a RPSN, než je tomu v případě bankovních institucí. Riziko, které poskytovatel podstupuje, je třeba pokrýt vyššími poplatky. Nebankovní půjčka na ruku tak obvykle není příliš výhodná, často je to však jediná šance, jak si půjčit peníze.

Půjčka na ruku bez účtu

Většina lidí sice disponuje bankovním účtem, najdou se však i takoví, kteří účet nemají nebo jej z různých důvodů nemohou použít. Pro takové žadatele existuje půjčka na ruku bez účtu.

Půjčka na ruku bez účtu znamená poskytnutí peněz osobně a v hotovosti. Záleží na poskytovateli, jak a kde peníze předá.

Hotovostní půjčka na ruku

Půjčka na ruku bez účtu může být k vyzvednutí na pobočce poskytovatele. Hotovostní půjčka na ruku může být také doručená klientovi do domu anebo předána na předem domluveném místě.

Řada poskytovatelů vyplácí hotovostní půjčku na ruku prostřednictvím trafik a čerpacích stanic, které jsou v mnoha případech otevřeny nonstop.

Výhody půjčky na ruku – může být do hodiny

Největší výhody půjček na ruku jsou tyto:

 • půjčku na ruku lze získat bez bankovního účtu
 • rychlé jednání a vyřízení půjčky na ruku
 • půjčku na ruku lze obvykle sjednat online z pohodlí domova
 • vysoká schvalovatelnost půjčky na ruku

Často je možné získat půjčku bez doložení příjmu a registru na ruku. Nebankovní poskytovatelé jsou totiž ve schvalování půjček poměrně benevolentní. Řada poskytovatelů umožňuje dokonce půjčky pro dlužníky na ruku či půjčky bez doložení příjmu a registru na ruku.

Díky rychlému sjednání u půjčky na ruku do hodiny lze hovořit o okamžitých půjčkách pro zadlužené či o rychlých půjčkách bez registru. Zákazník může získat dokonce půjčku do hodiny na ruku. Půjčky bez registru na ruku ocení hlavně žadatelé s horší bonitou, kteří se dostali na seznamy dlužníků.

Nebankovní společnosti mohou novým zákazníkům nabízet nejrůznější bonusy. Díky tomu získá žadatel skutečně nejlevnější půjčku. Často se jedná například o nulový úrok v případě první půjčky na ruku zdarma.

Nevýhody půjčky na ruku

Půjčka na ruku má také své nevýhody a rizika. Nejčastěji je to vyšší úrok a vyšší RPSN. Nebankovní poskytovatelé tím kryjí riziko, které při půjčkách na ruku podstupují.

K nejrozšířenějším nevýhodám půjček na ruku bez účtu patří tyto:

 • úzký výběr nebankovních poskytovatelů
 • omezená výše půjčované částky
 • doba splatnosti půjček na ruku je krátká
 • vyšší úroková sazba a nevýhodná RPSN
 • poplatky za poskytnutí půjčky

Nebankovní společnosti mohou být také v některých případech nedůvěryhodné či podezřelé a vykazovat známky novodobé lichvy. V každém případě by měl žadatel vybranou společnost vždy prověřit a přečíst si recenze zákazníků.

Při sjednání půjčky na ruku bez účtu je nezbytné pořádně prostudovat smlouvu a vyhodnotit podmínky půjčky na ruku. Rychlé půjčky pro dlužníky mohou vést do dluhové pasti a k osobnímu bankrotu. Neměly by proto být opakovaným řešením špatné finanční situace.

Každý žadatel o půjčku na ruku by měl mít na paměti také skutečnost, že při nesplácení bude následovat prodej pohledávky inkasní agentuře, která zahájí vymáhání dluhu.

Půjčka na ruku bez účtu – jak na to

O půjčky na ruku lze zažádat telefonicky nebo online na webových stránkách poskytovatele, možná je i návštěva pobočky poskytovatele. Po schválení nebankovního úvěru je třeba dohodnout místo předání hotovosti.

Peníze lze obdržet těmito způsoby:

 • na pobočce nebankovní společnosti
 • prostřednictvím obchodního zástupce u žadatele doma
 • prostřednictvím obchodního zástupce na předem domluveném místě
 • přes výplatní terminál v trafice nebo na čerpací stanici

Půjčku na ruku je tedy možné jednoduše sjednat i obdržet v pohodlí doma. Žadatel nemusí nikam chodit, obchodní zástupce společnosti vše vyřídí tam, kde to žadateli vyhovuje.

Půjčka na ruku bez účtu – splácení

Způsob splácení půjčky na ruku bez účtu může opět zvolit klient podle svých preferencí. Jednou z variant jsou pravidelné návštěvy nebo jednorázové splacení půjčky na ruku přes obchodního zástupce.

Vyřízení půjčky na ruku online je rychlé a pohodlné. Zákazník může půjčku sjednat z pohodlí domova.

Půjčky na ruku lze samozřejmě splácet i přes bankovní účet žadatele, pokud jej vlastní a tento způsob splátek mu vyhovuje.

Půjčka na ruku ještě dnes

Někdy je nezbytně nutné získat hotovostní půjčku na ruku co nejrychleji. Půjčka na ruku ještě dnes slibuje vyřízení do 24 hodin. Sjednat půjčku na ruku ještě dnes lze ideálně přímo na pobočce poskytovatele.

Žadatel osobně podá žádost, podepíše smlouvu a rovnou vyzvedne hotovost. Je to jednoduché a proto je půjčka na ruku ještě dnes velmi lákavá. V každém případě by měl být žadatel obezřetný, půjčku dobře rozmyslet a smlouvu před podepsáním řádně přečíst.

Půjčka ihned na ruku

S půjčkou ihned na ruku není třeba čekat na všední den. Nebankovní společnosti často fungují nonstop.

Půjčku na ruku ihned je možné vyřídit online a peníze vyzvednout například na čerpací stanici s nepřetržitým provozem. Může to být i rychlá půjčka o víkendu či v nočních hodinách.

Půjčky bez doložení příjmu a registru na ruku

Půjčku na ruku občas potřebují i lidé, kteří z různých důvodů nedokážou doložit pravidelnou výplatu. Ať už jde o nezaměstnané žadatele nebo OSVČ s nepravidelným příjmem. Má-li žadatel navíc z minulosti zápis v registru dlužníků, nezbývá moc možností, kde si půjčit. Jednou z variant jsou půjčky bez doložení příjmu a registru na ruku.

U bankovní instituce podobná půjčka nehrozí, nebankovní poskytovatelé však v některých případech schválí i půjčku bez doložení příjmu a registru na ruku. V případě vyšší částky jsou tyto půjčky na ruku pojištěné zástavou nemovitosti. Nižší částky lze půjčit i bez ručení.

Půjčka pro dlužníky na ruku

Pokud žadatel o půjčku na ruku dluží jiným věřitelům, měl by v první řadě dobře zvážit, zda je nezbytné žádat o další půjčku. Půjčka pro dlužníky na ruku může finanční situaci dlužníka jen zhoršit.

Alternativou půjčky na ruku pro dlužníky je konsolidace dluhů. Konsolidace znamená sloučení všech stávajících půjček do jedné. Dlužník může díky konsolidaci výrazně ušetřit na úrocích a poplatcích. Splácet jednu půjčku je také mnohem jednodušší než řešit každý měsíc několik splátek pro různé věřitele.

Peníze na ruku ihned zdarma

Půjčky na ruku patří mezi velmi nevýhodné úvěry. Úroky jsou vysoké a půjčky na ruku často provází i nejrůznější poplatky. Výjimkou jsou firmy, které nabízí první půjčku zdarma. Peníze na ruku ihned a bez úroků tak mohou získat noví zákazníci, kteří si u poslytovatele půjčují poprvé.

Je to výborný marketingový tah, jak přilákat nové klienty. Kdo by nechtěl půjčit peníze na ruku ihned a bez úroků? Každá další půjčka je však zpoplatněna a opatřena vysokými úroky.

Půjčky na ruku – srovnání

Nebankovní půjčky na ruku poskytují především nebankovní společnosti. K ověřeným poskytovatelům patří níže uvedené společnosti.

Půjčky na ruku poskytují společnosti za těchto podmínek:

PůjčkaRPSNÚrokSplatnostVýše půjčky (Kč)Půjčka bez doložení příjmuPůjčka bez registru
Acema půjčkaneuvedenood 6,9 %12 – 120 měsíců100 000 Kč – 5 000 000 KčNENE
Fajn půjčkaod 54,96 %od 20,74 %45 / 60 / 80 týdnů4 000 Kč – 70 000 KčNEANO
Půjčka Providentod 0 %od 0 %4 – 48 měsíců3 000 Kč – 130 000 KčNENE
SIM půjčkaod 8 716,88 %od 406,80 %7 – 30 dní2 000 Kč – 12 000 KčNEANO
Zaplo půjčkaod 0 %od 0 %7 – 30 dní1 000 Kč – 30 000 NENE
Bankerat půjčkaod 27,37 %od 9 %6 – 72 měsíců10 000 Kč – 600 000 KčANOANO
Express Cash od 209,78 %od 15 %14 / 17 / 20 měsíců5 000 – 70 000 Kč NENE

Společnosti Provident a Zaplo poskytují první půjčku zdarma. To znamená, že žadatel z půjčky nezaplatí žádné úroky, vrátí pouze půjčenou částku.

Acema půjčka

Nebankovní společnost Acema Credit Czech patří k největším poskytovatelům nebankovních půjček na ruku v České republice.

Půjčka ve výši až 5 000 000 Kč je neúčelová a může být použitá na cokoliv. Žadatel obdrží hotovost obvykle do 48 hodin. Je třeba ručit nemovitostí.

Fajn půjčka

Půjčku na ruku Fajn půjčka poskytuje česká společnost Fair Credit Czech, která nabízí i bezhotovostní úvěry. Žádat lze prostřednictvím online formuláře.

Dále vše probíhá přes obchodního zástupce společnosti zpravidla u klienta doma. Ať už je to předání půjčky nebo vybírání splátek.

Půjčka Provident

Zavedená společnost Provident Financial nabízí první půjčku na ruku zdarma. Půjčovaná částka však nesmí být vyšší než 16 000 Kč.

Vedle úvěru je u půjčky na ruku Provident potřeba uhradit poplatek, který zahrnuje garanci celkové ceny, zpracování úvěru a možnost splátkových prázdnin. Výše poplatku závisí na celkové výši úvěru.

Mezi produkty Provident Financial patří například Smart půjčka.

SIM půjčka

SIM půjčka je vhodná půjčka na ruku pro dlužníky. Má však vysoké úroky, vysoké poplatky za vyřízení a v případě nesplácení také velmi přísné sankce.

SIM půjčku je možné vyřídit na webových stránkách poskytovatele online. Nejvíce se hodí na řešení menších nenadálých výdajů jako rychlá půjčka před výplatou.

Zaplo půjčka

Společnost Zaplo Finance nabízelo neúčelovou půjčku na ruku na cokoliv, kterou bylo možné rovněž vyřídit pomocí online formuláře. Hotovost bylo možné obdržet v trafikách Geco i o víkendu. Od 30. listopadu 2021 však tato možnost již není dostupná. Nyní je Zaplo půjčka možná pouze bezhotovostně.

První Zaplo půjčka na ruku je bezúročná v případě, že jde o částku nižší než 16 000 Kč. Zaplo půjčku na ruku bez účtu mohou využít i nezaměstnaní, protože společnost nevyžaduje doklad o výši příjmu.

Bankerat půjčka

Půjčka na ruku Bankerat funguje na principu P2P půjček. Klient společnosti Bankerat může sám nastavit dobu splácení a výši úroku. Půjčky na ruku Bankerat mohou být v některých případech poskytnuty jako půjčka bez registru a také nebankovní půjčka bez doložení příjmů.

Vyřízení půjčky na ruku probíhá opět online. Společnost si neúčtuje vysoké poplatky a půjčku na ruku většinou poskytne za jakýchkoliv podmínek. Žadatel však musí mít trvalé bydliště v České republice.

Jaké mají klienti zkušenosti s půjčkou Bankerat je snadno dohledatelné pomocí Bankerat recenze.

Express Cash

Společnost EC Financial Services nabízí půjčku na ruku Express Cash telefonicky nebo online na webových stránkách společnosti.

Předání peněz i vybírání splátek vyřizuje obchodní zástupce nejčastěji u klienta doma. Dohodnout lze samozřejmě i jiné místo, které žadateli vyhovuje.

Upozornění k CFD: Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 51 až 77 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

© 2024 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang