Dlouhodobá půjčka bez registru a doložení příjmu

Bankovní půjčky jsou pro osoby v dluzích nedosažitelné. Musejí se poohlédnout po nebankovních společnostech, které poskytují také dlouhodobou půjčku bez registru. Kde získat půjčku se záznamem v registru?

Nepříznivá úvěrová minulost je pro zájemce o půjčku velkou překážkou. Banky i některé nebankovní společnosti se zdráhají poskytovat půjčku bez nahlížení do registru, jelikož jsou pro ně zadlužení klienti příliš rizikoví. Dlužníkům proto nezbývá než zažádat o úvěr u nebankovní společnosti, která dlouhodobou nebankovní půjčku bez registru a bez zástavy poskytuje.

Co je to registr dlužníků?

Registry dlužníků, neboli úvěrové registry, obsahují záznamy o všech fyzických a právnických osobách, které mají spojitost s nějakým úvěrem. Jde vlastně o takovou databázi dlužníků, která vypovídá o jejich platební morálce a slouží věřitelům k nastavení podmínek úvěru pro klienty.

V některých typech registrů se mohou nacházet i osoby, které nemají se splácením problém, to jsou registry pozitivní. Hlavním smyslem registrů jsou však informace o dlužních, kteří nezvládají splácet. Těmto registrům se říká negativní.

Pozitivní registry mohou lidem, kteří zde mají zápis, pomoci získat lepší podmínky pro úvěr, jelikož z něj lze vyčíst jejich dobrá platební morálka.

Naopak negativní registry dlužníkovi při žádosti o půjčku uškodí, jelikož se zde věřitel dozví, že úvěry včas nesplácejí a nejsou na tom finančně nejlépe. Mezi negativní registry patří například:

 • Bankovní registr klientských informací
 • Centrální registr dlužníků
 • SOLUS
 • Centrální registr úvěrů České národní banky

Se zápisem v těchto registrech mají tito lidé při žádosti o půjčku těžké pořízení. Nicméně, na úvěrovém trhu je dostatek společnosti, které nabízejí například krátkodobé půjčky bez registru nebo půjčku milion bez zástavy.

Krátkodobá půjčka bez registru

Pokud poskytovatel nabízí půjčku ihned bez registru, míní tím, že nebude kontrolovat registry dlužníků. Sítem schvalování tak mohou projít i žádosti osob se záznamem v negativním registru.

Tyto typy půjček jsou skoro jedinou možností, kde mohou dlužníci získat peníze. Najdou se proto i soukromé osoby, které tento typ úvěrů nabízejí a chtějí na zoufalých dlužnících vydělat. U těchto rizikových půjček je proto nutné být obezřetný.

Půjčka ihned bez registru je rychlá půjčka online. Peníze často dorazí na účet již za několik málo minut a dlužník je může ihned využít. Obvykle se však jedná o krátkodobou půjčku bez registru a je nutné takovou půjčku splatit většinou do 30 dnů. Takové půjčky například poskytuje Ferratum Bank.

Dlouhodobá půjčka pro dlužníky

Dlouhodobá půjčka bez registru je úvěr se splatností delší než 1 rok. Mezi dlouhodobé půjčky se zpravidla řadí třeba půjčky na auto nebo hypotéky. Nejčastěji je poskytují bankovní společnosti, i nebankovní subjekty je však někdy mají v nabídce.

Dlouhodobá okamžitá půjčka pro dlužníky je velmi vzácný finanční produkt. Mnoho společností tento typ úvěrů neposkytuje, protože je pro ně příliš rizikový. Většinou lze narazit spíše na krátkodobou půjčku bez registru s maximální dobou splatnosti 30 dnů.

Některé společnosti však přesto dlouhodobou půjčku pro dlužníky nabízejí. Obvykle je však velmi drahá a je proto nutné počítat s určitým rizikem.

Dlouhodobá půjčka po insolvenci

Insolvence je proces, během kterého dochází k oddlužení. Během pěti let jejího trvání dlužník splatí alespoň třetinu všech svých dluhů a na konci tohoto období je mu zbytek odpuštěn. Život po insolvenci však není jednoduchý a člověk bez úspor se může opět dostat do finančních potíží.

Přeje-li si osoba po insolvenci půjčit, záleží na tom, kolik času uplynulo od úspěšného konce insolvenčního řízení. Dlouhodobou půjčku ihned po insolvenci většinou získat nelze. Je potřeba počkat, až zmizí zápis z insolvenčního rejstříku, k čemuž dojde pět let po ukončení insolvence.

Lidé po insolvenci mohou dokonce po uplynutí pětileté lhůty žádat i o bankovní hypotéku a pokud disponují pravidelným příjmem, mají šanci hypotéku získat. Dlouhodobý úvěr po insolvenci je tak reálný, jen je třeba pár let počkat. Půjčku v insolvenci nebo ihned po ní poskytují obvykle nebankovní společnosti nebo soukromé osoby.

Půjčka bez registru a doložení příjmu

Dlužníci mají mnohdy problém nejen se zápisem v registru, ale také s nízkým či nepravidelným příjmem. Půjčka bez doložení příjmů a registru patří proto mezi často vyhledávané finanční produkty.

S těmito úvěry je to však složité, protože ze zákona by poskytovatel neměl půjčit nikomu s nízkou bonitou, tedy nikomu, o kom ví, že by mohl mít problémy s uhrazením závazku. Přesto se však najdou společnosti, které slibují, že půjčku bez registru a doložení příjmu poskytnou.

Půjčka bez výpisu z účtu a registru funguje tak, že se vyplní online formulář obvykle i s informací, o příjmu, jeho výši a zdroji. Společnost si žádost projde a většině ji schválí. Nekontrolují se registry a není potřeba výši příjmu nijak dokládat. Často jde o půjčku do výplaty nonstop.

U bank či některých nebankovních společností je potřeba doložit příjem jedním z těchto způsobů:

 • potvrzení od zaměstnavatele
 • doložení smlouvy HPP na dobu neurčitou
 • výplatní páska
 • výpis z bankovního účtu
 • daňové přiznání za minulý rok (pro OSVČ)
 • důchodový výměr nebo ústřižek složenky od důchodu
 • potvrzení o příspěvku na mateřské dovolené

Půjčka bez registru a doložení příjmu žádný z těchto dokladů nevyžaduje. U těchto jednoduchých a rychlých půjček na OP stačí obvykle předložit pouze doklad totožnosti. Expres půjčka bez doložení příjmu je vyřízena rychle a snadno.

Někteří žadatelé mohou mít problém půjčku získat i tehdy, doloží-li svůj příjem. Například matky na mateřské dovolené nebo důchodci často u banky nepochodí a musí se obrátit na nebankovní společnosti.

Půjčka pro dlužníky v registru – výhody

Půjčky pro dlužníky v registru, ať už dlouhodobé nebo krátkodobé, se vždy tváří velmi výhodně. Mají však opravdu tak příznivé podmínky, jak se na první pohled zdá?

Vždy záleží na tom, kdo je poskytovatel. Dlužníci si musejí dát pozor na nepoctivé poskytovatele, kteří se schovávají za líbivými hesly. Pokud je poskytovatel férový a důvěryhodný, může mít i půjčka pro dlužníky v registru své výhody.

Mezi ty nejvýraznější patří:

 • rychlé odeslání peněz na účet
 • žádná administrativa a složité vyřizování
 • jednoduché sjednání online
 • vysoká schvalovatelnost žádostí

Někdy lze také získat půjčky pro dlužníky v registru i o víkendech nebo přes noc. Takové nabídky jsou však výjimečné, obvykle je třeba žádat v týdnu a pracovních hodinách dané společnosti.

Půjčka bez nahlížení do registru – nevýhody

Vedle výše zmíněných plusů, mají však půjčky bez nahlížení do registru také mnoho nevýhod. Řadí se mezi nejrizikovější úvěry vůbec.

Jaké jsou hlavní nevýhody těchto půjček?

 • extrémně vysoká RPSN a úroky
 • sankce v případě prodlení ve splácení
 • riziko lichvářských praktik
 • riziko neschopnosti splácet

Vysoké úroky a další poplatky činí půjčku pro lidi v registru velmi drahou. Dlužníci přeplácí krátkodobou půjčku někdy až o tisíce korun. Ne vždy má dlužník dostatek času, aby potřebnou částku včas ušetřil. V případě, že se však ve splácení opozdí, čekají ho nepříjemné sankce.

Riziko tkví také v tom, že je na internetu snadné narazit na podvodníky. Novodobí lichváři cílí především na lidi v těžké finanční situaci a slibují mu výhodný úvěr. Obvykle poskytují například půjčky na směnku.

Půjčka na vyplacení dluhů bez zástavy

Někdy se člověk dostane do situace, kdy si musí půjčit, aby splatil svůj předchozí dluh. Takový postup se však všeobecně nedoporučuje, protože toto neustále zadlužování může vést až k uvalení exekuce.

Půjčka na vyplacení dluhů bez zástavy funguje tak, že s její pomocí člověk splatí předchozí dluhy a nebude tak v prodlení. To však vede k tomu, že bude brzy muset sehnat peníze na splacení nové půjčky. Tento bludný kruh přitom nebere konce.

Žádost o půjčku na vyplacení dluhů bez zástavy, by si měl člověk pořádně rozmyslet. Může ho totiž takové rozhodnutí časem dovést až k exekuci. Existují přitom i jiné způsoby, jak řešit prodlení ve splácení. Lze například požádat o pomoc rodinu, neziskové organizace a jejich dluhové poradce nebo se zkusit domluvit s věřitelem.

Půjčka na auto bez registru

Půjčka na auto bez registru je dlouhodobá půjčka určena dlužníkům. Jde o účelovou půjčku, kterou žadatel musí využít na nákup vozu. Lze samozřejmě také zažádat o neúčelový úvěr, tedy o klasickou půjčku bez registru, a využít získané peníze na koupi auta.

Banky půjčku na auto bez registru neposkytují, protože by pro mě byla taková půjčka příliš riziková. Existují také možnosti nákupu auta na leasing. Nevýhodou však je, že vůz během splácení leasingu, patří leasingové společnosti a teprve až po úplném splacení se převádí na nového majitele.

Půjčku na auto bez registru se dá získat u nebankovní společnosti, která nastavuje benevolentnější podmínky pro žadatele a půjčku tak může získat téměř každý.

Půjčka milion bez zástavy

Půjčky se zástavou umožňují získat větší obnos peněz i výhodnější podmínky právě díky určité zástavě. Příkladem může být hypotéka, kdy dlužník zastavuje bance svou nemovitost. V případě, kdy dlužník nestíhá splácet, propadá jeho zástava bance.

Někdy lze bez zástavy získat i vyšší částky. Půjčku milion bez zástavy nabízejí jak banky, tak nebankovní společnosti. Samozřejmě opět platí, že u bank mohou s žádostí uspět pouze bonitní klienti, zatímco nebankovní společnost poskytne půjčku milion bez zástavy i lidem s nečistou úvěrovou minulostí.

Půjčka na IČO bez registru

Na úvěrovém trhu se dá narazit na různé typy půjček jak pro spotřebitele, tak pro podnikatele. Jednou z takových je půjčka na IČO bez registru. Jedná se o rychlou nebankovní půjčku, která je určena živnostníkům, kteří se nacházejí ve finančních problémech a nemohou získat peníze u banky.

Šance na schválení půjčky na IČO bez registru u nebankovní půjčky je velmi vysoká. Pro podnikatele se tak jedná o příležitost získat peníze na cokoliv potřebují. Jedná se totiž o neúčelové půjčky.

Půjčka ihned bez registru – na co si dát pozor?

Nabídky půjček ihned bez registru mají samozřejmě své výhody a mohou pomoci lidem, kteří se ocitli v těžké životní situaci. Na druhou stranu, mnohdy dlužníkům nová půjčka naopak ještě více uškodí. Nejhorší, co může dlužník dělat, je si neustále půjčovat na úhradu předchozích dluhů.

Rizikové půjčky bez registru a doložení příjmů mohou mít nepříjemné důsledky na finanční situaci dlužníka. Nezřídka se dlužníci setkají na internetu s nepoctivými poskytovateli nebo dokonce lichváře. V důsledku těchto neuvážených půjček, může člověk skončit až v exekuci.

Upozornění k CFD: Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 51 až 77 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

© 2024 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang