Refinancování hypotéky

refinancovani-hypoteky-2

Díky refinancování hypotéky můžete dosáhnout na mnohem příznivější úrokovou sazbu. Zjistěte si nabídky všech bankovních ústavů na našem trhu a vyberte si pro refinancování banku, která nabízí nízkou úrokovou sazbu a celkově výhodné podmínky.

Pokud vám banka, u které jste uzavřeli hypoteční smlouvu, nabízí nevýhodné podmínky na další fixační období, je načase zvednout kotvy a s touto bankou se rozloučit. Taková nová hypoteční smlouva s nižší úrokovou sazbou pro vás bude rozhodně výhodnější.

Doposud jste neměli možnost vaši hypotéku částečně nebo úplně splatit bez sankcí? Pak si vyhlédněte banku, která tuto možnost nabízí. Pokud třeba v budoucnu našetříte nějakou sumu, můžete pak bez obav vaši hypotéku částečně nebo úplně splatit a zbavit se vašeho břemene.


img_a291071_w1728_t1503866100-7325702

Přejděte s vaší hypotékou k nové a pro vás přívětivější bance a šetřete vaše výdaje za bydlení. Vyberte si banku, která nabízí více výhod, jichž byste mohli v budoucnu využít. Využijte tak nabídky nižšího úroku a tím pádem také nižších měsíčních splátek, které tolik nezatíží váš rodinný finanční rozpočet. Neboli refinancování půjčky.

Budete si tak z ušetřených peněz moci příští léto třeba dopřát i dovolenou u moře, což jste možná kvůli vysokým měsíčním splátkám hypotéky doposud nemohli. Ušetřené peníze je však také možné investovat – jedná se o způsob, jak být rentiérem.

© 2022 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang