Bohaté ženy majetek dědí

Drtivá většina bohatých žen majetek dědí. Časopis Forbes nedávno zveřejnil žebříček nejbohatších žen. Upozornil, že nejbohatší ženy sice kontrolují velkou část podnikatelského sektoru, většina z nich ale firmy zdědila a jen málokterá jej opravdu vybudovala. Forbes uvádí, že mezi 70 miliardářkami si jich majetek vybudovalo samo pouhých osm.

Mezi ty ženy, které za svůj majetek vděčí především svým podnikatelským či manažerským schopnostem patří spisovatelka Rowlingová nebo Meg Whitmanová, která pracovala jako šéfka několika obřích společností, například Walt Disney, DreamWorks nebo Procter & Gamble.

TIP: Kdo nemá takové štěstí, že by majetek zdědil a naopak se dostane do finančních problémů, může využít Zaplo půjčku. Jaké jsou její podmínky a jaké má Zaplo recenze?

Upozornění k CFD: Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 51 až 76 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

© 2024 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang