CYRRUS klientům BrokerJet ušetří finance a usnadní přestup

BrokerJet České spořitelny k 30. listopadu 2015 ukončí svou činnost a jeho dosavadní klienti budou nuceni otevřít si účet u nového obchodníka. Vybrat si mohou z několika možností: Buď přestoupí k partnerské Saxo Bank, převedou své portfolio do nové služby Investiční makléř ČS, nebo přejdou k jinému obchodníkovi.

Přestup je však zpoplatněn 900 Kč za každý ISIN (titul). CYRRUS na tuto situaci zareagoval unikátní nabídkou – uhradí za klienta převod portfolia bez nutnosti rozprodání, nebo nabídne 3 měsíce služby Investiční strategie zdarma.

BrokerJet, online platforma pro obchodování, končí po dvanácti letech svou činnost. Důvodem je nízký počet aktivních uživatelů. Klienti se proto musí do konce listopadu rozhodnout, jak se svým portfoliem naloží.

V případě, že nebudou chtít využít ani jedné ze dvou oficiálně nabízených možností, zbývá jim jen jediné. Prodat své portfolio a samozřejmě uhradit poplatky s ním spojené, nebo převést své portfolio k jinému obchodníkovi. Tento krok je však zpoplatněn 900 Kč za každý ISIN. Nabízené možnosti klientům dost svazují ruce a nutí je vynakládat další své prostředky.

CYRRUS, největší mimopražský obchodník, se rozhodl vyjít klientům BrokerJet vstříc. Své portfolio nemusí rozprodávat ani platit zbytečné poplatky za přestup. CYRRUS za klienta uhradí převodní poplatky, případně mohou klienti využít jedinečné služby Investiční strategie, kterou navíc dostanou na 3 měsíce zdarma.

„Řídíme se krédem, že naši klienti mají vydělávat, a nikoliv jen obchodovat. Každý rok se ukazuje, že výkon klientských portfolií v Investičních strategiích je mnohem vyšší než těch, kteří přes nás obchodují sami. Pro klienty BrokerJetu je to skvělá příležitost, jak zkusit něco jiného.“ Doplňuje výjimečnou nabídku Jiří Loubal, ředitel CYRRUS. Více informací se dozvíte na stránkách společnosti.

© 2023 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang