Forex – USD/JPY – Jen pokračuje v oslabování

jen-k-dolaru-slabne

Jen dnes pokračuje v poklesu o 0,6% d/d na 80,14. Trh vstupuje do pásma postintervenčních maxim. Oscilátory naznačují překoupenost, v delším horizontu až na několikaletém maximu a tím i blížící se výraznější korekci.

 Fundamentální analýza v kombinaci s odhodláním BOJ stejně jako možný obrat globálního sentimentu naznačují minimálně dlouhodobou stabilizaci trhu. 

20120222_usdjpy-5530163

Fundamentální analýza v kombinaci s odhodláním BOJ stejně jako možný obrat globálního sentimentu naznačují minimálně dlouhodobou stabilizaci trhu. Fundamentální analýza v kombinaci s odhodláním BOJ stejně jako možný obrat globálního sentimentu naznačují minimálně dlouhodobou stabilizaci trhu.

Upozornění k CFD: Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 73 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

© 2024 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang