Proč Česko přijme již brzy milion muslimů a s otevřenou náručí

Je až s podivem kolik xenofobů a rasistů žije v českých luzích a hájích. Pro ty všechny mám špatnou zprávu. V nadcházejících desítkách let přijme naše země miliony lidí jiných národností a náboženských vyznání. A to třeba právě muslimů, o kterých se nyní tak často hovoří. Důvod je prostý – Češi vymírají.

Abychom se jako národ, my Češi, udrželi, je nezbytně nutné, aby na jednu Češku připadalo nejméně 2,1 dítěte. Bohužel situace v Čechách je taková, že na jednu ženu připadá 1,4 dítěte. Pokud se tento trend udrží i v příštích desítkách let, bude nás zde velmi brzy sotva polovina Čechů.

A aby to bylo ještě horší, většině z nás bude přes 80 let a nebudeme již schopní pracovat. Když nebudeme již schopní pracovat, kdo nás bude živit? Kdo bude pracovat na naše důchody? Kdo bude zajišťovat chod státu? Těch pár nově narozených dětí to skutečně nevytrhne.

Pokud se aktuální trend vymírání Čechů udrží i v příštích desítkách let, budeme ještě vděční, že naše země přijme miliony cizinců, kteří zde na nás budou pracovat a budou udržovat stát v chodu. Taková je cena za náš blahobyt.

Taková je cena za to, že Češi a Češky přestávají mít děti a chtějí si užívat života a vymožeností naší vyspělé západní společnosti, kam již samozřejmě patříme. Pokud se to nezmění, Česko bude jednou třeba právě muslimská země.      

Upozornění k CFD: Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 51 až 76 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

© 2024 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang