Verizon

Verizon dlouhodobě soutěží o pozici největšího amerického poskytovatele telefonních služeb spolu s AT&T. Ke konci roku obsluhoval 119 miliónů zákazníků, tedy o 11 miliónů více než AT&T. V roce 2013 vykoupili od Vodafone 45% podíl ve své firmě za neuvěřitelných 130 miliard dolarů.

Verizon je 15. největší firmou podle tržní kapitalizace, 15. podle tržeb a 16. na základě čistého zisku v indexu S&P 500. Verizon je nejúspěšnější z amerických operátorů v udržení klientů. Míra odchodu zákazníků se dlouhodobě drží jen něco málo nad 1 %. Dividenda dlouhodobě roste, když aktuálně dosahuje 2,1 USD. To znamená 4,6 % dividendový výnos.

Upozornění k CFD: Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 73 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

© 2024 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang