Vydělala jmění na papírových obalech

Geniální věci bývají prosté. Čínská miliardářka Čang Jin (56) vydělala jmění na papírových obalech. Všimla si, že kontejnery, ve kterých se z Číny do USA vozí zboží se vracejí zpět prázdné. K tomu se přidala poptávka po papírových obalech v Číně a mnohamiliardový byznys byl na světě.

Čang Jin přesvědčila Američany, aby ji přenechali papírový odpad a nechala jej vozit (levně) zpět do Číny ve vracejících se prázdných kontejnerech. Čínské společnosti musela zase přesvědčit, aby akceptovaly recyklovaný papír jako surovinu. Zbytek je již, jak se říká, historie. Čang Jin je zakladatelkou největšího papírového výrobce v Číně – firmy Nine Dragons Paper a  patří mezi nejbohatší ženy světa.    

Upozornění k CFD: Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 73 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

© 2024 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang