Futures kontrakt 10letého T – Note – blízko denního minima

eurozone_euro_ecb_340-2315683

Futures kontrakt 10letého T – Note dnes oslabuje o 0,1% d/d na 135,2, úrovni denního minima a hlavního rezistenčního pásma, důležitými podporami jsou 134,7 a pásmo 132,4 – 132,7.

Trh pokračuje v růstu s podporou hlavního fundamentálního tématu, investicemi do bezpečných aktiv v souvislosti s akcelerací obav z dluhové krize Eurozóny vyostřených nejasným vývojem v Řecku a Eurozóně, navíc hrozí oslabení ekonomické aktivity kvůli plánovanému omezení fiskální expanze začátkem příštího roku.

Není tak překvapením, že oslabila naléhavost oživení americké ekonomiky zejména s růstem nejistoty po zpomalení růstu ek. aktivity a zaměstnanosti na nevýraznou úroveň. Reálně ale existuje možnost odložení fiskálního přitvrzení, což by dluhopisy oslabilo.

Upozornění k CFD: Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 51 až 76 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

© 2024 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang