Jak najít vhodné téma pro váš blog

Na webu si založilo svůj profil již několik desítek autorů. Jsme rádi, že jste si vybrali právě tento web. U řady z vás se však od založení profilu ještě neobjevil žádný příspěvek či článek. Ať je to z jakéhokoliv důvodu, tímto příspěvkem vás chceme nasměrovat či namotivovat k vašemu prvnímu příspěvku.

Začínající autoři a blogeři mohou mít někdy problém s nalezením vhodného tématu. Co se týče témat, na tomto webu máte téměř nekonečně možností. Váš první příspěvek může být třeba o tom, proč jste se rozhodli jej napsat. Nebo můžete psát o tom, proč jste se rozhodli začít investovat nebo podnikat. Můžete popsat vaše podnikatelské či investiční začátky – investovat se dá například do kryptoměn, a to s pomocí karty crypto.com.

Více než cokoliv jiného lidé rádi čtou o osobních zkušenostech – v případě IP především investičních nebo podnikatelských – a o tom, co se právě moc nepodařilo a jak jste se z toho vy osobně poučili či jak jste to změnili. Můžete popsat vaše osobní investiční portfolio a proč a jak jste jej sestavovali – s tím na IP nemůžete neuspět. Můžete psát třeba o tom, jak vy osobně se snažíte vymanit z „krysího závodu“, o což se podle našeho odhadu pokouší tak 5 milionů Čechů.    

Témat je nespočet. Pište o byznysu, investicích, osobním rozvoji, IT a nových technologiích, nových zákonech či třeba o riziku falšování vín v Čechách. A možná budete překvapení, jak moc vás v osobním rozvoji posune jenom samotné přemýšlení a psaní vašeho prvního příspěvku. Těšíme se na něj a držíme vám pěsti!

© 2022 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang