Karta Crypto.com – jak funguje, recenze, vyplatí se?

karta-crypto-3

Kryptoměny se stávají stále populárnějším cílem investorů a je jistě potřeba zvážit, zda není na čase vložit část svých finančních prostředků do těchto alternativních platidel. Zajímavý způsob, jak obchodovat s kryptoměnami, nabízí společnost Crypto.com se svou debetní kartou. Co tato karta je, jak funguje a vyplatí se ji používat?

Karta Crypto.com funguje podobně jako běžná debetní karta. Je sice primárně zaměřená na ukládání kryptoměn, avšak lze pomocí ní platiti i v eurech. Debetní kartu Crypto.com zprostředkovává Visa.

anonymni-crypto-karta-8018536
Díky kartě Crypto je možné platit jak v kryptoměnách, tak například v eurech.

Jak funguje Crypto.com

Platforma Crypto.com se zaměřuje na směnu kryptoměn, nákup kryptoměn a na platbu s kryptoměnami. Kromě zmíněné karty poskytuje i další zajímavé služby jako například vlastní kryptoměnovou burzu.

Dalším produktem Crypta je služba Crypto.com Pay umožňující jednak platbu přímo v obchodech a jednak zprostředkování transakcí mezi jednotlivými uživateli Crypto.com.

Při využívání služeb Crypto.com lze používat vlastní kryptoměnu této společnosti. Ta nese název CRO token a je postavena na bázi ethereum blockchainu. Crypto.com ovšem umožňuje směnu za celou řadu kryptoměn včetně bitcoinu, etherea či ripplu.

Kromě cashbacku až 8 % ze všech nákupů lze díky kartě Crypto.com získat odměnu $50.

Odměnu lze získat zde

Crypto.com působí na trhu od roku 2016 a jeho služby od té doby využilo na tři miliony zákazníků.

Alternativní možností na ukládání kryptoměn je využití tzv. kryptoměnové peněženky – příkladem může být Ledger Nano S.

TIP: Kde koupit bitcoin? Existuje mnoho možností od bitcoinmatu až po burzu. Jednou z nejoblíbenějších a největších burz je Binance.

Crypto.com provozuje take svou vlastní kryptoměnovou burzu.

Karta Crypto

Karta Crypto je v podstatě standardní Visa debetní kartou, která ovšem přináší spoustu lákavých výhod. Mezi ty patří především cashback, jenž může dosahovat hodnoty až 8 %. Možnosti cashbacku lze v České republice využít při každém nákupu.

Mezi další výhody Crypto karty patří například možnost zdarma využívat streamovací služby jako je Netflix či Spotify. Při registraci přes tento odkaz lze navíc získat bonus, jehož výše se může vyšplhat až na $ 100.

Při využití kódu 2m16s3jq1r je možné obdržet hodnotný bonus.

Vyzkoušet Crypto.com kartu a získat $50

Crypto.com nabízí několik typů karet. Od toho, jakou kartu si zákazník zvolí, se odvíjí výše cashbacku a další výhody jako například zmíněné předplatné streamovacích služeb. Ačkoliv je obchodování s kryptoměnami anonymní, karta crypto anonymní není.

TIP: Kryptoměny lze získávat buď nákupem anebo těžbou kryptoměn.

jak-se-dani-kryptomena-8762335
Na Crypto kartu se dají uložit i bitcoiny.

Aktivace karty Crypto

O objednání Crypto karty je třeba požádat v Crypto.com aplikaci. Za několik málo dní je karta zákazníkovi doručena poštou. Po té se karta přes Crypto v aplikaci aktivuje.

Kartu je dále potřeba nabít pomocí kreditní či debetní karty a učinit na ni počáteční vklad v hodnotě alespoň 20 euro. Pořizovací cena za Crypto kartu se liší v závislosti na zvoleném typu, přičemž pořízení základní Crypto karty je zcela zdarma.

Netflix a Spotify zdarma a mnoho dalších výhod

více na Crypto.com

Vedle zmíněných výhod jako je až 8procentní cashback či předplatné na streamovací služby je pak příjemným překvapením vzhled karty. Karta je kovová, nikoliv plastová jako jsou běžné bankovní karty. Crypto karta tak působí velmi příjemně a elegantně.

Při objednávání Crypto karty by byla určitě škoda nevyužít možnosti obdržet odměnu ve výší $100, kterou lze získat uvedením doporučovacího kódu 2m16s3jq1r, jenž lze zadat přes tento odkaz.

TIP: Při investování do kryptoměn je třeba dát si pozor na zdanění kryptoměn.

aktivace-karty-crypto-3839895
S Crypto kartou lze platit jako s jakoukoliv běžnou platební kartou.

Shrnutí

Karta Crypto představuje velmi výhodný a zajímavý způsob jak platit pomocí kryptoměn anebo s nimi obchodovat. Mimoto lze používat i jako alternativa běžné debetní či kreditní karty. Na Crypto kartě lze totiž operovat i v eurech, na které lze kryptoměnu převést.

Crypto karta nabízí mnoho výhod, a to především cashback dosahující výše až 8 % z každého nákupu. Zde lze navíc získat vysokou odměnu při zakládání karty.

TIP: Jak začít těžit bitcoin? To je popsáno zde.

© 2021 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang