Jak si sestavit vlastní investiční fond postavený na tučných dividendách?

Jak si sestavit vlastní investiční fond postavený na tučných dividendách?

Postup je prostý. V uplynulých dvou dnech jsme zde v sekci Investorská akademie představili přesně deset akciových titulů. Jednalo se o silné zavedené firmy z ČR i z celého světa. Společné jim byla velmi zajímavá dividenda, která se bude velmi pravděpodobně vyplácet i v příštích letech a velmi pravděpodobně půjde dále nahoru. S tím by měly jít i kurzy těchto titulů.

Pokud tedy uvažujete o tom sestavit si vlastní investiční fond postavený na silných firmách a tučných dividendách, tento článek je takovou malou nápovědou nebo ukázkou toho, jak to lze reálně udělat.

Pokud budete tyto tituly nakupovat v těchto dnech, celkový dividendový výnos se bude pohybovat někde na úrovni 5% ročně. Je zde ještě jedna „užitečná věc“ a to je ta, že vaše celková investice bude diverzifikována i v měnách.

A o jaké tituly se tedy ještě jednou jedná a jak by tedy takový váš privátní fond mohl vypadat? Zde je popsáno oněch deset titulů včetně jejich dividend:

Jinak nakoupit tyto dividendové akcie je více než snadné.

Upozornění k CFD: Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 73 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

© 2024 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang