Novinky v oblasti pojištění

Pojišťovny mezi sebou vedou krutý boj o zákazníky. I na pojišťovacím trhu je totiž velká konkurence. Jestliže chce pojišťovna prosperovat, musí být dostatečně kreativní. Je potřeba pro klienty vymýšlet novinky, které by je oslovily a především zaujaly. A o jakých novinkách je řeč?

V nabídkách pojišťoven lze vedle tradičních produktů najít i o něco méně běžné druhy pojistek. Jedná se například o pojištění internetových rizik či pojištění uměleckých sbírek. Portfolia pojišťoven jsou v dnešní době zkrátka skutečně pestrá.

Pojištění internetových rizik

Internet je součástí života snad každého z nás. Mnozí z nás na internetu tráví čas denně, ať už kvůli pracovním povinnostem, nebo z osobních důvodů. Jenže internet přináší mnohá nebezpečí. Ať už se jedná o útok na bankovní účet, zneužití platební karty, poškození pověsti na internetu, kyberšikanu nebo otevření podvodného e-mailu.

Pojištění právní ochrany

Poskytuje právní pomoc a ochranu 24 hodin denně, ať už se vám stane dopravní nehoda nebo pohroma v zaměstnání či v domácnosti.

Pojištění schopnosti splácet

Na pořízení toho, co opravdu potřebujeme, často využíváme půjčky. Existují však rizika, která nám mohou znemožnit splácet naše dluhy. Pojištění schopnosti splácet je tu proto, aby půjčka nenadělala více škody než užitku. Klient může rovnou zvolit půjčku pojištěnou.

Pojištění domácích mazlíčků

I zvířátka mohou mít zdravotní problémy. Zdravotní péče a léčba bývá velice nákladná, proto bylo vytvořeno právě toto pojištění.

Pojištění uměleckých sbírek

Pokud vlastníte drahá a cenná umělecká díla, na kterých vám záleží, je vhodné je rovněž pojistit proti různým rizikům.


img_a298111_w2264_t1508406293-4998750

Pojištění proti terorismu

Teroristické útoky vstupují stále více do našeho života a stávají se jeho součástí. I když zatím neprobíhají přímo u nás, vždy nás tato situace velice zasáhne a mnohdy i vyděsí.

Pojištění sportovních potřeb

Některé sportovní potřeby jsou finančně velice nákladné. Pokud nám je nějaký vandal zničí či ukradne, může to být pro nás velká ztráta. Lze si je však pojistit proti těmto a podobným rizikům.

Pojištění rekreačních rizikových sportů

Toto pojištění je stále častěji využíváno především v letních měsících, kdy mnozí z nás na dovolené zkouší nové věci v podobě adrenalinových sportů. Toto pojištění nás může zajistit pro případ, že by se nám při výkonu takového sportu něco stalo.

TIP: Co to jsou podílové fondy a jak fungují?

© 2023 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang