Pojišťovna – jak vybrat, co zvážit, zkušenosti

cim-nas-hyckaji-pojistovny-2

Zdravotní pojišťovnu je možné změnit pouze jednou do roka. Pokud se pro přestup rozhodnete, pak se pojištěncem nové pojišťovny stanete do 3 měsíců po zažádání. V každém případě je třeba počítat s tím, že změnou pojišťovny můžete na jednu stranu získat, ale na druhou také ztratit.

Podstatným rozdílem mezi pojišťovnami jsou preventivní programy a bonusy. Je určitě dobré si o každé z těchto věcí zjistit maximum informací, abyste byli schopni si srovnat, která pojišťovna nabízí nejlepší podmínky.

Vpenize.cz nabízí jako příklad srovnání Všeobecné zdravotní pojišťovny s Revírní bratrskou pokladnou. Všeobecná zdravotní pojišťovna má ve své nabídce členství v Klubu pevného zdraví, díky kterému budete mít spoustu výhod, a to nejen v podobně bonusů a slev na velké množství produktů. Další výhodou je, že nabídka slev se stále rozšiřuje, a to v průběhu celého roku.

Revírní bratrská pokladna naopak nabízí Program 90, který je dlouhodobý a podporuje nejen zdravotní, nýbrž i preventivní péči. Cílem je, aby se co nejvíce pojištěnců dožilo 90 let. Program je zacílen hlavně na mladší generace a registrovat se do něj lze do 30 let. Součástí tohoto projektu jsou různé preventivní prohlídky, očkování a mnoho dalšího. Příspěvek, který budete dostávat, je možné využít na nákup léků, doplňků strany apod.


img_a315857_w1992_t1526800746-4851118

Existují samozřejmě ale i jiné zdravotní pojišťovny. Patří mezi ně například Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Vojenská zdravotní pojišťovna a mnoho dalších. Každá z pojišťoven má svým klientům nebo dokonce i budoucím klientům rozhodně co nabídnout. Záleží pouze na vás, pro kterou z nich se rozhodnete.

© 2023 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang