1. setkání přátel investic

Pátek třináctého. Nemohli jsme si vybrat lepší datum pro premiérové setkání blogerů a fanoušků investic.

Bylo nás pět. Ano, není to název Poláčkova bestselleru, ale počet zúčastněných :). A tady jsou: Petr S., Jindřich Svoboda, Patrik Š., Jan Hýsek a Quido Bloger.

No a jaké setkání bylo? Naprosto úžasné. Je velmi milé potkat osobně lidi, jejichž články pravidelně čtu a jsem s nimi v kontaktu skrz elektronická média. Díky menšímu počtu jsme se mohli velmi dobře poznat, zjistit kdo co dělá a co ho baví. Nejvíce si však cením možnosti popovídat si s každým zvlášť. Zjistil jsem, že nejsem jediný kdo začíná od nuly a nemá bohaté rodiče či příbuzné :)). Mimo jiné jsme se velice dobře bavili. Došli jsme například k závěru, že některý druh podnikání nelze dělat za dohledu ČNB – ve jménu ochrany drobných investorů se zlikvidoval byznys investičních poradců a přitom občan ve skutečnosti víc chráněný není.

Zaujaly mě i začátky podnikání všech příchozích. Každý člověk mi dal impuls i poznání, že lze zvládnout cestu, na kterou jsem se před několika lety vydal a také jsem od všech dostal pomocnou ruku v budoucnu, pokud budu chtít a mít zájem. Pevně věřím, že si právě jejich zkušenosti a rady budu moci napasovat na svůj business a posunout se o kus dál k vysněnému cíli.

Čtyři hodiny utekly jako voda a já osobně se velmi těším na další setkání, které bude opět (doufám) velmi inspirativní nejen do života, ale především do mého podnikání.

© 2022 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang