Frenčíza Business for Breakfast Liberec-Praha východ na prodej

Severočeská část největší networkingové skupiny v České Republice je na prodej. Vzhledem k tomu, že takřka celá republika je rozdělena do jednotlivých frenčíz Business for Breakfast, otevírá se tu zajímavá možnost pro komunikativní jedince, kteří chtějí rozvíjet sebe a své podnikání formou networkingu. 

Business for Breakfast je síť podnikatelských klubů, ve kterých se každých 14 dní setkávají majitelé firem, jednatelé či manažeři (tedy lidé s rozhodovací pravomocí), aby se v ranních hodinách nejen společně nasnídali, ale také sdíleli své kontakty a řešili s ostatními co je trápí.

Koncept Business for Breakfast

Koncept, který vznikl před více než 14 lety ve Velké Británii (v ČR je sedmým rokem) čerpá z tradičního britského klubového know-how. Pro členy jednotlivých klubů je každé setkání přínosem, ze kterého si odnáší doporučení na nové obchodní partnery či potenciální zákazníky. Je to tedy nevyschnutelný zdroj nových obchodních zakázek. 

Pro frenčízanta je vedle profitu, který mu jeho podnikatelské kluby přináší formou ročních členských příspěvků, obrovským přínosem možnost získávat kontakty, které navazuje jako majitel frenčízy. Díky tomu se dostává do centra dění v dané lokalitě a „ví o všem, co se kde děje.“

V případě dalších aktivit frenčízanta se jedná o velmi silný marketingový nástroj, který nejenže je platný, ale zároveň si na sebe snadno vydělá.

TIP: Zajímavé aktuality a užitečné rady ze světa financí – to nabízí články na Vpenize.cz.

Business for Breakfast v ČR

V současné době je v naší republice díky konceptu Business for Breakfast sdruženo okolo 500 aktivních podnikatelských subjektů. Nejedná se pouze o řádky v databázi, ale společnosti, jejichž zástupci co 14 dní jdou za svými kolegy v klubu, aby se vzájemně informovali a podpořili rozvoj byznysu v dané lokalitě. 

Frenčízová oblast, která je na prodej, obsahuje města severu České Republiky a to Liberec, Jablonec nad Nisou, dále město automobilového průmyslu, tedy Mladou Boleslav a také východní část Prahy – části Černý Most, Dolní Počernice, Horní Počernice, Kyje a Hostavice.

Nový frenčízant může využít celou oblast, nebo po dohodě s masterfrenčízou si vybrat pouze část, která jej zajímá a zbytek uvolnit pro jiného zájemce.

Součástí nabízené frenčízy je i databáze několika tisíc kontaktů potenciálních obchodních partnerů z lokality a několik stovek kontaktů na podnikatele, kteří ji s BforB mají zkušenost. 

Od nového frenšízanta se očekávají obchodní a organizační zkušenosti, komunikativnost a schopnost budovat vztahy.  

Ze strany vedení BforB může nový frenšízant očekávat nadprůměrnou podporu přístup k know-how BforB, přístup do systémů a webových stránek, školení v potřebných oblastech.

Celoroční podpora zahrnuje pravidelné konferenční hovory za účelem sdílení zkušeností mezi frenšízanty, refresh workshopy pro připomenutí principů BforB, celorepubliková setkávání frenšízantů a manažerů, individuální podporu frenšízantů a celorepublikovou propagaci BforB. 

Každý člen klubu platí roční příspěvek 14 000 Kč, z čehož 10 500 kč zůstává ve frenčíze. Při možnosti otevřít 5 klubů a počtu 20 členů na klub jde o roční obrat něco přes 1 mil Kč.

Jak funguje Business for Breakfast?

Koncept Business for Breakfast navazuje na tradiční koncept B&B a je určen zejména pro obchodní cestující. Tyto typy ubytovacích zařízení jsou strategicky umístěny ve vhodných oblastech, jako jsou obchodní čtvrti nebo v blízkosti letišť, což profesionálům usnadňuje zvládání jejich pracovních povinností.

Zařízení Business for Breakfast často poskytují další vybavení a služby přizpůsobené potřebám obchodních cestujících. Ty mohou zahrnovat funkce, jako jsou vyhrazené pracovní prostory, vysokorychlostní připojení k internetu, obchodní centra, zasedací místnosti a 24hodinové odbavovací zařízení. Některá zařízení typu B&B mohou dokonce nabízet specializované pokoje nebo apartmány s dalším vybavením, jako jsou soukromé kanceláře nebo konferenční prostory.

Kromě obvyklé nabídky snídaní poskytují zařízení Business for Breakfast často i možnosti rychlého a efektivního stravování, jako jsou například snídaňové položky „grab-and-go“ nebo ranní kávový servis. Mohou také nabízet flexibilní časy snídaní, které se přizpůsobí časným ranním rozvrhům profesionálů v oblasti podnikání.

Celkově je cílem konceptu Business for Breakfast poskytnout obchodním cestujícím pohodlné a komfortní místo k pobytu, které jim zajistí produktivní start do nového dne a zároveň jim poskytne osobní služby a vřelou pohostinnost tradičně spojovanou s penziony typu B&B.

Upozornění k CFD: Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 73 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

© 2024 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang