Srovnávač letáků MrOferto se rozrůstá i do dalších zemí

Velká část lidí stále upřednostňuje kamenné obchody před těmi online. Jestliže mezi tyto lidi patříte i vy, určitě byste měli vědět o tom, že existuje web MrOferto, který udělá vaše nákupy mnohem jednodušší. Na MrOferto totiž naleznete letáky do různých obchodů a už nebudete muset čekat, až vám přijdou do schránky.

V současnosti jsou na MrOferto tyto obchody: Lidl, Kaufland, Tesco, Albert, Billa, Globus, Makro, Penny Market, COOP, JIP, Pepco, DM Drogerie, JYSK, Hornbach, Teta drogerie. Letáky do obchodu si můžete prohlédnou online, vypsat si nákupní seznam a poté vyrazit nakupovat. 

Magazín plný zajímavých informací

Na MrOferto si nemusíte prohlížet pouze letáky, ale také magazín, v němž najdete každý týden nový článek. Magazín je zaměřený na mnoho užitečných rad do života, ohledně bydlení, úklidu, jídla, zahradničení, zdraví a mnoho dalších témat.

Velikou výhodou je to, že nebudete muset číst stále dokola to samé, jelikož magazín se pravidelně rozrůstá o nové články. Cílem tohoto webu je propojení zajímavého obsahu magazínu s výhodnými nabídkami z převážně kamenných obchodů.

MrOferto se rozrůstá i do jiných zemích

Před nějakou dobou jsme vás informovali o tom, že MrOferto by se mělo časem rozrůst i do dalších zemí, aby i ostatní lidé měli možnost, si prohlížet letáky online a číst zajímavý magazín. Nyní bylo MrOferto spuštěno i v nových zemích a naleznete jej v:

Na každém MrOferto webu (u nás i v zahraničí) se lze podívat na online letáky do různých obchodů, podívat se na detailnější informace o obchodech nebo si přečíst magazín.

Na Maďarském MrOferto vás čekají letáky například do Lidl, Aldi, Tesco, Auchan, Spar, Penny Market, Metro, COOP, IKEA, Jysk, Rossman, Euronics, DM, Pepco, Bauhaus, Diego. Díky tomu, že je nyní MrOferto i v dalších zemích, si může každý najít svůj oblíbený obchod a podívat se na leták online.

Upozornění k CFD: Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 73 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

© 2024 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang