Záznam v registru vás už nepoloží

zaznam-v-registru

Trápí vás záznam v registru? Potřebujete rozjet vlastní podnikání, ale nemáte na to dost peněz? Chcete si peníze půjčit, ale kvůli záznamu vám je nikdo nechce dát? V tom případě jste jistě nebyli žádat o úvěr u nebankovní společnosti. U nebankovních institucí mají všichni podnikatelé i spotřebitelé bez rozdílu dveře dokořán.

Nebankovní půjčky lze získat i se záznamem v registru. Pokud však žádáte o hypotéku bez registru nebo dlouhodobou půjčku bez registru, budete zklamáni. Vaše registry si prověří i nebankovní společnost, ovšem to je ještě automaticky neznamená, že osobám se záznamem v registru nepůjčí.

Hypotéky bez registru se od běžných hypoték liší v podstatě jen vyšší úrokovou sazbou, jinak je v podstatě vše stejné.

Dlouhodobou půjčku bez registru si berou zejména lidé, kteří mají špatnou bonitu a bankovní půjčku nedostanou. Nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy jsou dostupné takřka pro každého. Dokonce lze získat i půjčky pro dlužníky s exekucí bez zástavy.

TIP: Peníze, které jen tak leží na účtě, jsou neustále ohroženy inflací. Proto by se měl každý zamyslet nad nákupem státních dluhopisů.

V průběhu žádosti o nebankovní hypotéku bez registru je potřeba doložit výši a zdroj příjmu a případně popravdě sdělit i veškeré informace o jiných aktivních půjčkách. Rovněž je potřeba doložit pravidelné měsíční výdaje. Pokud vám po jejich odečtení zůstane dost peněz na splácení úvěru, máte vyhráno.

Nyní už vám zbývá jen naplnit druhou podmínku. Tou je ručení nemovitostí. Vyšší tolerance menších prohřešků vyžaduje větší záruku, aby měl věřitel jistotu, že svým závazkům dostojíte.

Takovou zárukou se stane vaše nemovitost, případně nemovitost třetí osoby, která se svým majetkem zaručí za vás. Zvolit můžete libovolný majetek, ať už jde o pozemek, firemní areál nebo třeba byt. Podstatná je především hodnota takové nemovitosti, která musí odpovídat výši půjčky.

© 2023 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang