Čím nás hýčkají pojišťovny?

Ano, je opravdu pravdou, že zdravotní pojišťovnu je možné změnit pouze jednou do roka. Pokud se rozhodnete o přestup, pak pojištěncem nové pojišťovny po zažádání budete do 3 měsíců.
Napadla vás někdy otázka, čím vlastně zdravotní pojišťovny asi tak hýčkají své klienty? Na tuto otázku se zaměříme právě v dnešním článku.
Pokud se rozhodnete přestoupit k jiné pojišťovně, můžete tím na jednu stranu získat, ale na druhou také ztratit.
img_a315857_w1992_t1526800732-2607222
Podstatným rozdílem mezi pojišťovnami jsou preventivní programy. Dále i bonusy nebo speciality. Je určitě dobré si o každé z těchto věcí zjistit maximum informací, abyste byli schopni si srovnat, která pojišťovna nabízí lepší podmínky.
Jestliže srovnáme takovou Všeobecnou zdravotní pojišťovnu například s Revírní bratrskou pokladnou, pak určitě nějaké ty rozdíly najdeme. Všeobecná zdravotní pojišťovna nabízí členství v Klubu pevného zdraví, díky kterému budete mít spoustu výhod a to nejen v podobně bonusů a slev, na velké množství produktů. Další výhodou je, že nabídka slev se stále rozšiřuje a to v průběhu celého roku.
Revírní bratrská pokladna naopak nabízí Program 90, který je dlouhodobý a podporuje nejen zdravotní ale také preventivní péči. Cílem je, aby se co nejvíce pojištěnců dožilo až 90 let. Program je zacílen hlavně na mladší generace a registrovat se do něj můžete do 30 let. Součástí tohoto projektu jsou různé preventivní prohlídky, očkování a mnoho dalších. Příspěvek, který budete dostávat, je možné využít na nákup léků, doplňků strany apod.
img_a315857_w1992_t1526800746-4851118
Existují samozřejmě ale i jiné zdravotní pojišťovny. Patří mezi ně například Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Vojenská zdravotní pojišťovna a mnoho dalších.
Každá z pojišťoven má svým klientům nebo dokonce i budoucím klientům rozhodně co nabídnout. Záleží pouze na vás, pro kterou z nich se rozhodnete.
Můžete si být jisti tím, že nikdy nešlápnete vedle, protože každá z nich je něčím výjimečná.

© 2021 vPenize.cz | Nakódoval Leoš Lang