WhitePress® obstará celý váš obsahový marketing a SEO i v zahraničí

horizontal-shot-of-happy-busy-male-student-prepares-project-work-focused-at-lpatop-computer-uses-wireless-earphones-creats-interesting-content-on-own-website-writes-down-information-with-pencil

Publikace i tvorba obsahu, kvalitní SEO nebo budování vlivu na trhu už nemusí být otázkou nekonečné dřiny. WhitePress® je mezinárodní platforma, která se o všechno postará díky svému unikátnímu propojení inzerentů, copywriterů a majitelů webů, kteří si vzájemně přinesou potřebnou hodnotu.

V dnešním článku jsme pro vás připravili praktické vysvětlení, jak celý proces funguje, pro koho je vhodný a co vám spolupráce přinese.

Vliv v tuzemsku i zahraničí

WhitePress – platforma pro obsahový marketing a SEO je mezinárodní platforma, která působí po celé Evropě i Jižní Americe. Díky tomu se snadno dostanete i na zahraniční trhy. S kvalitním textem od profesionálních copywriterů, kteří píší ve svém rodném jazyce, je to hračka.

Profesionální texty na míru si můžete nechat připravit ve 24 jazycích ve 27 zemích. A publikujete je na jeden z 50 000 webů po celé Evropě i Jižní Americe. Zahraniční trh máte na dosah ruky.

WhitePress® slouží inzerentům, majitelům webů i copywriterům.

 • Inzerenti si mohou objednat propagaci svého byznysu na jiných webech. Tím se zviditelní na trhu.
 • Majitelé webů a e-shopů propagují svoje služby správné cílové skupině na správných místech ve správný čas, čímž získávají značný vliv a pozornost návštěvníků.
 • Copywriteři tvoří profesionální texty podle zadání a zajišťují stoprocentní naplnění marketingových cílů. Profesionální obsah je záruka úspěchu.

Obsahový marketing od tvorby přes publikaci

Kvalitní obsah na správném místě vám přinese vyšší vliv, známost i odbornost na cílovém trhu. Při budování osobní značky nebo rozšiřování cílového trhu je WhitePress® ideálním řešením. Popracovaný marketingový plán se vyplatí každému podnikateli.

Máte hned několik možností, jak dosáhnete svých marketingových cílů:

 • Objednáte si pouze publikaci vlastního textu. Jednoduše si vyberete jeden z 50 000 cílových webů.
 • Vyberete si copywritera skrze Content Premium.
  • Vyberete si copywritera přímo ze seznamu podle svých vlastních preferencí a zadáte mu přesné požadavky na finální text. Pak už jen čekáte na výsledek.
  • Využijete Burzu práce, kam zadáte své požadavky na zpracování zakázky a copywriteři se vám o sami přihlásí. Ušetříte si tak čas hledáním vhodného copywritera a jen si sami vyberete takového, který vám splňuje vaše očekávání.
 • Vyberete si WhitePress® copywritera. Ten mívá fixní ceník, který najdete na webu i v platformě WhitePress®. Jedná o léty prověřené profesionály.

WhitePress® v 5 krocích pro váš byznys

Práce s WhitePress® je snadná. Lehce projdete celým procesem od registrace přes objednávku až po publikaci. Stačí vám jen připojení k internetu a máte hotovo. Obsahový marketing včetně SEO tak zajistíte pro svůj projekt na pár kliknutí.

 1. Registrujte si svůj účet.
 2. Vložte vlastní text, anebo si objednejte nový u copywriterů na platformě WhitePress®.
 3. Vyberte si web, kam svůj text necháte publikovat.
 4. Objednejte si službu z nabídky WhitePress® a zaplaťte ji.
 5. Hotovo. Počkejte na výsledky, tým WhitePress® se o všechno postará.

Přetvořte svou značku na známý brand, který budou znát i zákazníci v zahraničí. Do obsahového marketingu se můžete pustit kdykoli. Třeba hned. Tak se registrujte a zkuste sílu obsahu. WhitePress® vám s tím pomůže.

© 2023 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang