Jak doopravdy funguje www.tip-invest.cz

Stále z více stran jsem slyšel o úžasném způsobu vydělávání peněz pomocí kurzových sázek a jakéhosi zázračného programu, který Vám vypočítá kolik máte v danou chvíli vsadit, abyste dlouhodobě byli v plusu. Dlouhodobě znamená v řádech týdnů. Vždy jsem nad tím mávl rukou, až jednou …

Hovořil jsem tehdy s člověkem, o kterém jsem si do té doby myslel, že má rozum a umí s penězi zacházet. Vychvaloval mi úžasný systém stránek www.tip-invest.cz a hned mě i zaregistroval. Neodolal jsem, protože jsem chtěl vědět, co vedlo rozumného člověka k bláznovství. Chtěl jsem odhalit svatý grál, najít kámen mudrců či jen odhalit, proč jinak se jinak rozumní lidé chovají jako blázni. Možná jsem byl sám blázen, ale koupil jsem si vstupenku do tohoto světa. Těch 1 500 Kč za měsíční členství mi za to stálo.

Nyní po měsíci se s Vámi chci podělit o vlastní zkušenost a ušetřit Vaše peníze (nestálo by za to udělat na tomto webu rubriku – Šetříme Vaše peníze?). Celý systém je nastaven na jakési cykly 6-10 denní, kdy můžete svůj kapitál zhodnotit o nejméně 4% ale až 46%, světe div se, za pouhých 30 dní. Viděl jsem už hodně, ale aby někdo pravidelně měsíčně vydělával bezmála 50%, to ani v pohádce (vždyť za rok by to kumulativně bylo bezmála 13 000%, a to bych z investované stokoruny získal 1,3 mil Kč). Systém Vám na základě výše Vašeho kapitálu radí nejen na co sázet, ale také kolik. No uvidíme, řekl jsem si a čekal na výsledky. Ani mě nenapadlo vsadit jediný cent (nesmíte se na mě zlobit, vždyť už takto jsem do Vás investoval 1 500 Kč a přicházet o další peníze se mi nechtělo).

Výsledky po měsíci můžete vidět na obrázku v příloze. Když to zjednoduším, tak z cca 30 tiketů bylo 6 úspěšných – slyšíte to, 6 úspěšných. Zažili jsme i krásnou sérii 12 proher po sobě – to pokud dobře počítám, tak i při 10 denním cyklu už není s čím sázet. Suma sumárum, kdybych sázel s jakýmkoliv kapitálem, přišel bych o vše. O VŠE. To znamená, že už bych se neměl z čeho zvednout a dále vyhrávat a vyhrát zpět i svůj původní kapitál. A to přátelé za pouhý měsíc. A to se vyplatí. Ano vyplatí, ale komu?

Webové stránky provozuje společnost SpolečnéNákupy.cz s.r.o.. Už název napovídá, že půjde o profesionály v kurzových sázkách. Společnost je na trhu bezmála 2 roky a o dalších aktivitách jsem neměl čas ani chuť přemýšlet (pevně věřím, že vše ostatní je ok). Podle portálu justice.cz ji vlastní jakýsi pan Kabát.

Na obranu pana Kabáta musím říci, že se neskrývá a i přes nezdary komunikuje se svými ovečkami (možná se potom lépe stříhají) mailem i přes webináře. Jednoho takového webináře jsem se zúčastnil. Byl sice spíše o uklidňování rozlíceného davu a modlitbu ve světlé zítřky. Ale byl. Když tak přemýšlím nad tím podnikáním, ani nevím, zda jej vůbec může provozovat. Pravda, může to nabízet jako jakýsi statistický software či podobnou ptákovinu, ale … kdo ví.

Možná je podobných projektů více a možná jsou i úspěšnější (čtěte dokáží vytáhnout více peněz z důvěřivců chtivých zbohatnout). Já si na ukázku vybral tento. Proč? Protože dokázal zmagořit i jinak rozumné lidi, jejichž názorů jsem si vážil. Dnes to vidím tak, že podobný projekt má za úkol jediné – získat bez rizika peníze od sázkařů za jakési poplatky za služby a tím pádem bez rizika. Celé riziko potom nese sázkař se svým kapitálem. Potom je lepší být majitelem projektu (toto není návod).

Chcete opravdu umět pracovat s penězi? Naučit se vyhledávat zajímavé příležitosti? Tak potom přestaňte blbnout a začněte se učit něco o tom, jak fungují peníze. Od koho? Od těch, kteří je již vydělali. Není nic snazšího než peníze vydělat – tedy až na to o ně přijít. Učte se, hledejte příležitosti a testujte je. A hlavně – vždy se zajímejte o to, jací lidé za projekty stojí. Někdy i na první pohled podvod může být po bližším prozkoumání seriozní příležitostí, kterou byste šmahem odmítli. Jindy je to tak, že jasná a korektní věc je jeden velký dobře maskovaný podvod (viďte pane Madoffe, http://cs.wikipedia.org/wiki/Bernard_Madoff). Je to vždy o lidech.

Až Vám příště někdo nabídne zaručený recept, například s www.tip-invest.cz, poděkujte a odejděte. Poděkujte tak důrazně, aby Vás nikdo už s podobnou ptákovinou nikdy neotravoval.

© 2022 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang