Akcie Apple

Apple Inc. (Apple) navrhuje, vyrábí a prodává mobilní telefony, osobní počítače a přenosné digitální hudební přehrávače a související softwar. Nabízí navazující služby, síťová řešení a digitální obsah třetích stran a aplikace.

Produkty a služby společnosti zahrnuje iPhone, iPad, Mac, iPod, Apple TV, portfolio aplikací pro spotřebitele a profesionální software, iOS a OS X operační systémy, iCloud a celou řadu příslušenství, servis atd.

Společnost také dodává digitální obsah a aplikace přes iTunes Store, App StoreSM, iBookstore SM a Mac App Store.

Společnost distribuuje své produkty po celém světě prostřednictvím svých maloobchodních prodejen, internetových obchodů, jakož i prostřednictvím třetích stran, velkoobchodníků nebo maloobchodníků.

Společnost Apple si najala pár špičkových satelitních expertů (John Fenwick a Michael Trela) z Googlu a rozhodla se je zaměstnat v rámci svého nového hardwarového týmu. Uvedla to stanice Bloomberg.

Společnost Western Digital jedná s japonskými státními investičními fondy (INCJ či Japonskou rozvojovou bankou) ohledně možného vstupu do soutěže o jednotku paměťových čipů Toshiba.

Chytré telefony Apple iPhone slaví deset let od svého prvního vypuštění na trh. A společnost Apple prý plánuje během příštích několika měsíců zveřejnit hned tři nová zařízení iPhone.

Americký výrobce čipů do mobilních telefonů Qualcomm Inc. se rozhodl vrátit úder v právním sporu se společností Apple Inc. a bránit svůj obchodní model.

Chystá se od Applu požadovat odškodné za nevyplacené prostředky za používání technologií v iPhonech.

Analytici z Drexel Hamilton se domnívají, že prémiový 5,8palcový chytrý telefon iPhone 8 od společnosti Apple se opozdí o několik týdnů, i přesto by měl být k dispozici do prázdninové sezóny.

Australský úřad zabývající se ochranou spotřebitelů podal proti společnosti Apple Inc. žalobu, protože americký technologický gigant zablokoval aktualizaci softwaru na stovkách svých mobilních zařízení, u nichž opravu rozbité obrazovky neprovedly jeho autorizované servisy.

© 2023 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang