Akcie AAA Auto

AAA Auto Group NV je holdingová společnost se sídlem v Nizozemsku. Primární aktivitou je zprostředkování nových a ojetých vozů a finanční služby spojené s tímto obchodem.

Skupina AAA Auto je předním poskytovatelem služeb a prodeje automobilů ve Spojených státech a Kanadě. Společnost byla založena v roce 1923 a stala se celostátním lídrem v oblasti poskytování špičkových vozidel, výjimečných služeb a jedinečného zákaznického servisu.

Skupina AAA Auto, kterou založila malá skupina automobilových nadšenců, slouží zákazníkům milujícím automobily již více než 95 let a nadále je lídrem v oblasti inovací a služeb.

AAA Auto Group NV je mateřskou společností AAA Auto Group, která kontroluje dceřiné společnosti operující v devíti zemích střední a východní Evropy

 • Ukrajina
 • Rusko
 • Srbsko
 • Bulharsko
 • Polsko
 • Maďarsko
 • Slovensko
 • Rumunsko
 • Česká republika

Majoritní akcionář AAA Auto Group NV je Automotive Industries Sarl se sídlem Lucembursku.

Cílem ve skupině AAA Auto je poskytovat zákazníkům ty nejlepší možné zkušenosti s nákupem vozu. Široká nabídka vozů, od nových až po ojeté, splňuje všechny potřeby a rozpočet každého zákazníka. 

Co AAA Auto nabízí? 

V AAA auto lze nalézt rozsáhlou nabídku sedanů, SUV, kupé, nákladních vozů a dodávek. Vyškolený prodejní tým si najde čas na vysvětlení každé funkce a zodpoví všechny vaše dotazy. Jakmile si zákazník vybere svůj vůz, může s našimi vyškolenými odborníky spolupracovat na přizpůsobení splátkového kalendáře

Skupina AAA Auto nabízí nejen prodej, ale také kompletní servisní a opravárenské služby. 

Specializovaná servisní oddělení, ve kterých pracují certifikovaní technici s odborným vzděláním, znalostmi a zkušenostmi, kteří jsou schopni opravit jakoukoliv značku nebo model. 

AAA Auto nabízí širokou škálu služeb, jako např.:

 • výměna oleje
 • preventivní údržba
 • oprava brzd
 • servis převodovek
 • pneuservisu

Spokojenost zákazníků je ve skupině AAA Auto nejvyšší prioritou. Techničtí pracovníci jsou pravidelně proškolováni, aby měli k dispozici nejnovější technologie údržby. Kromě toho jsou na každé pobočce k dispozici certifikovaní technici, kteří poskytují pokročilé diagnostické a opravárenské služby.  Zákazníci tak mají jistotu, že jejich vozidlo bude v dobrých rukou.

Proč si koupit vůz právě u AAA Auto? 

Skupina AAA Auto má vynikající pověst v oblasti poskytování spolehlivých vozidel a špičkových služeb zákazníkům. Díky více než 20 letům zkušeností v automobilovém průmyslu AAA Auto G chápe, co je třeba udělat pro to, aby zákazníci byli spokojeni a jistí při nákupu svého vozidla

AAA Auto má vysoce kvalifikovaný tým odborníků, kteří se snaží pomoci zákazníkům najít ideální vozidlo pro jejich potřeby, rozpočet a životní styl. 

Každý vůz na svém parkovišti před jeho zpřístupněním ke koupi zkontrolují a schválí, čímž zajistí, že zákazník získává kvalitní vozidlo, které vydrží dlouhá léta. 

AAA Auto Group také nabízí kvalitní záruky na všechna zakoupená vozidla, což zákazníkům poskytuje dostatečný klid.

Kromě nabídky kvalitních vozidel a záruk si společnost AAA Auto uvědomuje také hodnotu zákaznického servisu a dbá na to, aby se k zákazníkům vždy chovala s respektem. 

Jejich tým zkušených a přátelských zaměstnanců je připraven zodpovědět veškeré dotazy a poskytnout cenné rady při výběru vozidla, které dokonale vyhovuje potřebám všech zákazníků.

V konečném důsledku si při nákupu vozidla nikdo nechce dělat starosti s opravami, bezpečností nebo spolehlivostí. AAA Auto je hrdá na to, že svým zákazníkům poskytuje kvalitní vozidla, záruky a výjimečný zákaznický servis. Se společností AAA Auto Group NV se můžete spolehnout, že získáte skvělé vozidlo za skvělou cenu i s případným pojištěním.

V AAA Auto si spolehlivý vůz vybere opravdu každý.

Jak financovat vozy z AAA Auto? 

Získání úvěru na auto od AAA Auto je snadný a pohodlný způsob financování vozidla. Díky předkvalifikačnímu programu lze získat tzv. předkvalifikaci na úvěr od AAA rychle a snadno bez jakýchkoliv závazků a povinností. Navíc po předběžné kvalifikaci bude zástupce AAA auto kontaktovat klienta a pomůže mu dokončit proces financování.

AAA nabízí konkurenceschopné sazby a flexibilní podmínky, které pomohou zajistit úvěr na auto, které zákazník potřebuje. 

Jednou z výhod financování vašeho vozidla prostřednictvím AAA je pohodlné dokončení procesu online. Poskytujeme zabezpečený portál pro podání žádosti, takže lze odeslat své kontaktní údaje, informace o zaměstnání a další potřebné údaje přímo z pohodlí domova.

V AAA chápeme, že váš čas je drahý, proto se snažíme, aby byl celý proces rychlý a snadný. V průměru může většina zákazníků získat předkvalifikaci a nabídku na financování svého vozidla již za dvacet čtyři hodin. 

V AAA Auto víme, že financování vozu může být velkou investicí. Proto se snažíme věnovat pozornost detailům a ujistit se, že naši zákazníci jsou informováni a jistí si svým rozhodnutím ještě předtím, než podepíší smlouvu o jakémkoli financování.

Akcie AAA auto

Skupina AAA Auto je veřejně obchodovaná společnost kótovaná na významné světové burze. Společnost působí na světovém automobilovém trhu a zaměřuje se na výrobu, prodej a distribuci vozidel. 

Kmenové akcie společnosti AAA Auto Group jsou součástí větší skupiny cenných papírů, které se obchodují pod symbolem „AAA“.

Skupina AAA Auto se zavázala poskytovat vynikající služby v automobilovém průmyslu. Její obchodní model je založen na diverzifikovaném portfoliu automobilových služeb, které zahrnuje výrobu, distribuci, opravy, údržbu a prodej vozidel. 

Skupina AAA Auto vyrábí širokou škálu vozidel včetně osobních automobilů, dodávek, nákladních automobilů a dalších vozidel pro komerční i osobní použití. 

Akcie společnosti AAA Auto Group jsou atraktivní volbou pro investory, kteří chtějí diverzifikovat své portfolio a podílet se na globálním automobilovém trhu. 

Webové stránky společnosti pro vztahy s investory poskytují komplexní finanční informace a aktualizované zprávy. Akcie AAA Auto Group jsou navíc aktivně sledovány analytiky, kteří investorům poskytují včasný přehled o činnosti společnosti. 

Akcie skupiny AAA Auto Group jsou vysoce likvidní, což investorům poskytuje možnost rychlého nákupu nebo prodeje. Cena akcií společnosti může kolísat v závislosti na řadě faktorů, jako jsou celkové podmínky na trhu, výkonnost automobilového průmyslu a výkonnost samotné společnosti. 

Skupina AAA Auto také nabízí řadu různých finančních produktů, jako jsou např.: 

 • reinvestice dividend
 • rozdělení akcií
 • rozdělení a opce na akcie

Vše investorům poskytuje příležitost k lepšímu zhodnocení, když hodnota akcií vzroste. 

Investoři by však měli před jakoukoli investicí pečlivě zvážit všechna rizika spojená s investicí do akcií skupiny AAA Auto, jako je volatilita a možnost ztráty jistiny.

Jak začít s akciemi? 

Začít s akciemi může být pro každého investora vzrušující, ale zároveň skličující proces. Na začátku byste měli mít jasnou představu o své vlastní finanční situaci a o typech investic, které nejlépe vyhovují vašemu postoji k riziku. 

Člověk by měl také posoudit výši částky, kterou je ochoten věnovat na investování – rozhodnutí o částce, kterou je ochoten investovat, vám pomůže určit konkrétní typy akcií, burzovně obchodovaných fondů nebo jiných produktů, které nejlépe vyhovují vašim potřebám. 

Jakmile si ujasníte svou vlastní finanční situaci, měli byste si přečíst a pochopit úplné informace o všech investicích, o které máte zájem. Ačkoli je tento dokument často dlouhý a může obsahovat některé technické analýzy, kterým nemusíte plně rozumět, pochopení rizik spojených s jakoukoli investicí vám pomůže učinit informované rozhodnutí.

Průzkum akcií, do kterých plánujete investovat peníze, je prvořadý. Prostudování aktuálních a historických zpráv, finančních výkazů a odvětvových analýz akcií, o kterých uvažujete, vám pomůže vytvořit si názor na výhodnost investice

Analýza společnosti vám také pomůže posoudit poměr rizika a výnosu, což vám pomůže rozhodnout se, zda je pro vás investice vhodná. 

Jakmile máte pocit, že jste si vybrali vhodné investice, investování do akcií nebo jiných finančních produktů by mělo začít otevřením makléřského účtu. Tento účet je podobný bankovnímu účtu v tom, že jsou na něm uloženy peněžní prostředky a akcie, které investor vlastní, a probíhají na něm transakce. 

Po otevření účtu se investor může rozhodnout, zda bude nakupovat akcie, podílové fondy nebo dokonce prodávat investice nakrátko

Mnoho makléřských společností nabízí nástroje pro analýzu akciového trhu, které investorům pomáhají při výběru akcií, a rozhodovací nástroje, jako jsou kalkulačky marží, které umožňují posoudit zisky z transakcí. 

Před investováním svých peněz by měl investor porozumět různým typům příkazů, jako je:

 • tržní příkaz
 • limitní příkaz
 • stop příkaz

Důležité je také porozumět mechanice burzovních transakcí, jako je kupující a prodávající v obchodu, platby provizí, účel nákupní a prodejní ceny a vliv likvidity na ceny akcií. 

Nakonec je zahájení investice do akcií cestou poznání a mělo by se postupovat opatrně a s průzkumem. Pochopení společnosti, do které investujete, příslušné terminologie a mechanismu burzovních transakcí je pro každého investora zásadní.

Upozornění k CFD: Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 73 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

© 2024 Vpenize.cz | Nakódoval Leoš Lang